ReSkill UA запускає стипендії на навчання

Нестача кваліфікованих кадрів — один із головних викликів на ринку праці сьогодні. Але є рішення!
Ділимось корисними новинами проєкту наших друзів ReSkill UA — стипендії на навчання, які допоможуть отримати затребувані навички та знайти роботу.

Ініціатива доступна для усіх українців. У проєкті можуть взяти участь як початківці, так і спеціалісти, які хочуть підвищити кваліфікацію. Організатори планують за рік, що навчання має пройти 30 000 українців.
Все, що потрібно від учасників — це зручний для навчання пристрій і доступ до інтернету.

У межах програми ReSkill UA доступні два типи програм:
🔹 Продажі, проєктний менеджмент, маркетинг, служба підтримки в ритейлі, підприємництво, кібербезпека, штучний інтелект — програми перекваліфікації для опанування професії з нуля;
🔹 Енергетика, виробництво, будівництво, управління ланцюгами постачання та логістика, кібербезпека, штучний інтелект — програми підвищення кваліфікації для поглиблення експертизи.
Окрім навчання, учасники також зможуть скористатися менторською підтримкою від Happy Monday, кар’єрними консультаціями, а також після завершення курсів учасники отримають міжнародний сертифікат від Coursera.

Щоб взяти участь у проєкті ReSkill UA, заповніть реєстраційну форму: http://surl.li/ogjjve

Також дивись
IntelliAsistant — переможець 2024 AI Breakthrough Award

Щороку премія AI Breakthrough відзначає найінноваційніші технології та продукти на світовому ринку штучного інтелекту. Цього року перше місце у номінації “Найкраща платформа для чат-ботів” завоював універсальний помічник зі штучним інтелектом, розроблений інженерами Intellias!

Вражаюча подія у Берліні, яку провела команда U-Nation

Ділимось вражаючою подією у Берліні, яку провела команда U-Nation, партнери Odesa IT Family!

Proggy-Buggy — Towel Contest 2024

Компанія DataArt, учасниця Odesa IT Family, запрошує взяти участь у весняному турнірі щорічної міжнародної олімпіади зі спортивного програмування Proggy-Buggy — Towel Contest 2024, що відбудеться 25 травня 2024 року о 13:00!

Intellias придбав американську IT компанію C2 Solutions, що спеціалізується на Digital Health та Medical Devices

Intellias, одна з найбільших IT компаній в Україні, оголосила про придбання 100% акцій C2 Solutions, сервісної IT компанії, що розташовується в штаті Міннесота, США. Компанія заснована у 2010 році і має глибоку експертизу в сфері цифрової медицини і розробці технологій для медичного устаткування.

Підписка на новини від спільноти