TENNIS OPEN DAYS

У жовтні та листопаді UKRSIBBANK BNP Paribas Group проведе TENNIS OPEN DAYS. А це означає, що кожний клієнт банку може зіграти у великий теніс з друзями, родиною, партерами чи навіть тренером на найкращих кортах Києва, Одеси, Дніпра, Харкова та Львова. І все це: і корти, і послуги тренера абсолютно безкоштовно.

Щоб зіграти матч-другий у компанії своїх друзів, треба зробити лише кілька простих кроків: попередньо заповнити реєстраційну форму, повідомити про зручний час та потребу у тренері і головне – прийти на корти з партнерами по грі, пред’явити документ, що підтверджує особу учасника програми, та іменну банківську карту UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Це вже втретє UKRSIBBANK проводить для своїх клієнтів TENNIS OPEN DAYS. За цей час майже 3000 клієнтів корисно та весело провели свій час на кортах різних міст.

«Активна участь наших клієнтів у ТENNIS OPEN DAYS надихає нас, тому щороку ми розширюємо обсяги турніру. Ми бачимо, як до нас приходять і ті, для кого це улюблений вид спорту, і ті, хто лише робить перші спроби на корті і, врешті, захоплюється грою, її динамічністю та позитивною енергією. Тож ми радіємо, що даємо додаткові можливості нашим клієнтам долучитися до тенісу, адже цей вид спорту з кожним роком стає всі більш популярним. А також отримати позитивні враження у компанії друзів на кращих кортах їх міста», – розповідає Яніна Ольховська, директор з питань комунікацій, КСВ та залученості UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Отже повправлятися з тенісними ракетками та м’ячиками можна буде щонеділі у жовтні та листопаді за адресами:

  • м. Київ, Міжнародна тенісна академія, Повітрофлотський пр-т, 63
  • м. Одеса, ТК Чорноморець, вул. Віце-Адмірала Азарова, 1
  • м. Дніпро, СК Human, пр-т П. Орлика, 20А
  • м. Харків, Superior Golf & Spa Resort, пр-т Академіка Курчатова, 1-A
  • м. Львів, СК Євроспорт, вул. Петрушевича, 1

Все що потрібно для вдалої гри: гарний настрій, чудова компанія, власні ракетки та м’ячики, спортивна форма та, з огляду на карантин, захисні маски для громадських місць.

Також дивись
DT Partners

DT Partners зосереджується на наданні юридичного абонентського супроводу та комплексної підтримки для бізнесу.

U-Nation

Фокус U-Nation — це створення інноваційної екосистеми в Одеському регіоні, розвиток стартапів та технологій, залучення міжнародної бізнес та інвест-спільноти до економічного відновлення України.

Агенція регіонального розвитку Одеської області

Новий рік Агенція починає з активного вивчення можливостей та пропозицій, що сприятимуть розвитку нашого регіону.

Новини від наших партнерів UKRSIBBANK BNP Paribas Group

Банк поновив акцію для айтівців. Скористатися спеціальними умовами обслуговування може середній та малий ІТ-бізнес із кодами КВЕД 58.21; 58.29; 62*; 63*; 74.10, що не має відкритих поточних рахунків та зарплатно-карткових проєктів у банку.

Підписка на новини від спільноти