TENNIS OPEN DAYS

У жовтні та листопаді UKRSIBBANK BNP Paribas Group проведе TENNIS OPEN DAYS. А це означає, що кожний клієнт банку може зіграти у великий теніс з друзями, родиною, партерами чи навіть тренером на найкращих кортах Києва, Одеси, Дніпра, Харкова та Львова. І все це: і корти, і послуги тренера абсолютно безкоштовно.

Щоб зіграти матч-другий у компанії своїх друзів, треба зробити лише кілька простих кроків: попередньо заповнити реєстраційну форму, повідомити про зручний час та потребу у тренері і головне – прийти на корти з партнерами по грі, пред’явити документ, що підтверджує особу учасника програми, та іменну банківську карту UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Це вже втретє UKRSIBBANK проводить для своїх клієнтів TENNIS OPEN DAYS. За цей час майже 3000 клієнтів корисно та весело провели свій час на кортах різних міст.

«Активна участь наших клієнтів у ТENNIS OPEN DAYS надихає нас, тому щороку ми розширюємо обсяги турніру. Ми бачимо, як до нас приходять і ті, для кого це улюблений вид спорту, і ті, хто лише робить перші спроби на корті і, врешті, захоплюється грою, її динамічністю та позитивною енергією. Тож ми радіємо, що даємо додаткові можливості нашим клієнтам долучитися до тенісу, адже цей вид спорту з кожним роком стає всі більш популярним. А також отримати позитивні враження у компанії друзів на кращих кортах їх міста», – розповідає Яніна Ольховська, директор з питань комунікацій, КСВ та залученості UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Отже повправлятися з тенісними ракетками та м’ячиками можна буде щонеділі у жовтні та листопаді за адресами:

  • м. Київ, Міжнародна тенісна академія, Повітрофлотський пр-т, 63
  • м. Одеса, ТК Чорноморець, вул. Віце-Адмірала Азарова, 1
  • м. Дніпро, СК Human, пр-т П. Орлика, 20А
  • м. Харків, Superior Golf & Spa Resort, пр-т Академіка Курчатова, 1-A
  • м. Львів, СК Євроспорт, вул. Петрушевича, 1

Все що потрібно для вдалої гри: гарний настрій, чудова компанія, власні ракетки та м’ячики, спортивна форма та, з огляду на карантин, захисні маски для громадських місць.

Також дивись
Проєктний офіс Intellias – найкращий у Європі та один із найкращих у світі

Офіс управління проєктами (Project Management Office – PMO) ІТ-компанії Intellias очолив рейтинг найкращих у Європі та потрапив до четвірки найкращих у світі за версією міжнародної організації PMO Global Alliance.

UKRSIBBANK BNP Paribas Group разом з lifecell провели конференцію для підприємців «Розвиток бізнесу в Україні

Наші партнери UKRSIBBANK BNP Paribas Group разом з lifecell провели конференцію для підприємців «Розвиток бізнесу в Україні. Реалії сьогодення» 🇺🇦
Odesa IT Family взяла участь у заході.

UKRSIBBANK BNP Paribas Group продовжує дію акції «КОД ІТ»

Чудова новина для малого та середнього IT-бізнесу від нашого партнера — Ukrsibbank BNP Paribas Group.

Новий партнер Odesa IT Family

Раді повідомити, що Hillel IT School стала нашим партнером та частиною Odesa IT Family!

Підписка на новини від спільноти