TENNIS OPEN DAYS

У жовтні та листопаді UKRSIBBANK BNP Paribas Group проведе TENNIS OPEN DAYS. А це означає, що кожний клієнт банку може зіграти у великий теніс з друзями, родиною, партерами чи навіть тренером на найкращих кортах Києва, Одеси, Дніпра, Харкова та Львова. І все це: і корти, і послуги тренера абсолютно безкоштовно.

Щоб зіграти матч-другий у компанії своїх друзів, треба зробити лише кілька простих кроків: попередньо заповнити реєстраційну форму, повідомити про зручний час та потребу у тренері і головне – прийти на корти з партнерами по грі, пред’явити документ, що підтверджує особу учасника програми, та іменну банківську карту UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Це вже втретє UKRSIBBANK проводить для своїх клієнтів TENNIS OPEN DAYS. За цей час майже 3000 клієнтів корисно та весело провели свій час на кортах різних міст.

«Активна участь наших клієнтів у ТENNIS OPEN DAYS надихає нас, тому щороку ми розширюємо обсяги турніру. Ми бачимо, як до нас приходять і ті, для кого це улюблений вид спорту, і ті, хто лише робить перші спроби на корті і, врешті, захоплюється грою, її динамічністю та позитивною енергією. Тож ми радіємо, що даємо додаткові можливості нашим клієнтам долучитися до тенісу, адже цей вид спорту з кожним роком стає всі більш популярним. А також отримати позитивні враження у компанії друзів на кращих кортах їх міста», – розповідає Яніна Ольховська, директор з питань комунікацій, КСВ та залученості UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Отже повправлятися з тенісними ракетками та м’ячиками можна буде щонеділі у жовтні та листопаді за адресами:

  • м. Київ, Міжнародна тенісна академія, Повітрофлотський пр-т, 63
  • м. Одеса, ТК Чорноморець, вул. Віце-Адмірала Азарова, 1
  • м. Дніпро, СК Human, пр-т П. Орлика, 20А
  • м. Харків, Superior Golf & Spa Resort, пр-т Академіка Курчатова, 1-A
  • м. Львів, СК Євроспорт, вул. Петрушевича, 1

Все що потрібно для вдалої гри: гарний настрій, чудова компанія, власні ракетки та м’ячики, спортивна форма та, з огляду на карантин, захисні маски для громадських місць.

Також дивись
Proggy-Buggy — Towel Contest 2024

Компанія DataArt, учасниця Odesa IT Family, запрошує взяти участь у весняному турнірі щорічної міжнародної олімпіади зі спортивного програмування Proggy-Buggy — Towel Contest 2024, що відбудеться 25 травня 2024 року о 13:00!

Intellias придбав американську IT компанію C2 Solutions, що спеціалізується на Digital Health та Medical Devices

Intellias, одна з найбільших IT компаній в Україні, оголосила про придбання 100% акцій C2 Solutions, сервісної IT компанії, що розташовується в штаті Міннесота, США. Компанія заснована у 2010 році і має глибоку експертизу в сфері цифрової медицини і розробці технологій для медичного устаткування.

Новини від наших партнерів UKRSIBBANK BNP Paribas Group

UKRSIBBANK BNP Paribas Group пропонує українцям оформити картку єВідновлення, щоб отримати компенсацію за пошкоджене житло, та водночас узяти участь в акції.

DT Partners

DT Partners зосереджується на наданні юридичного абонентського супроводу та комплексної підтримки для бізнесу.

Підписка на новини від спільноти