U-Nation

Чимало івентів минулого року ми провели разом з U-Nation — нашими партнерами, а скільки ще попереду. Розказуємо більше про цілі і проєкти, якими опікується організація!

Фокус U-Nation — це створення інноваційної екосистеми в Одеському регіоні, розвиток стартапів та технологій, залучення міжнародної бізнес та інвест-спільноти до економічного відновлення України. Команда проводить конференції та форуми в Україні та по Світу, об’єднують партнерів та однодумців та разом втілюють проєкти, маючу спільну мету.

У 2023 році провели:
🔹3 конференції з презентацією проєктів у Європейських столицях: Берлін, Амстердам та Париж з залученням інвестиційних фондів, корпорацій та навіть Міністерств.
🔹8 великих заходів в Одесі, міжнародні конференції з розвитку Інновацій та Стартапів, Відновлення Економіки, Жіночий лідерський форум, нетворкінг, мітапи та фестиваль крафтового Вина та Сиру.
🔹зустріли в Одесі делегації з Німеччини, Нідерландів, США, Франції, Канади, Ірландії та інші, що вже стали партнерами та друзями.
У 2024 році планується набагато більше!

Радіємо співпраці і очікуємо багато цікавих, а головне суспільно корисних івентів, проведених разом!

Також дивись
DT Partners

DT Partners зосереджується на наданні юридичного абонентського супроводу та комплексної підтримки для бізнесу.

Агенція регіонального розвитку Одеської області

Новий рік Агенція починає з активного вивчення можливостей та пропозицій, що сприятимуть розвитку нашого регіону.

Новини від наших партнерів UKRSIBBANK BNP Paribas Group

Банк поновив акцію для айтівців. Скористатися спеціальними умовами обслуговування може середній та малий ІТ-бізнес із кодами КВЕД 58.21; 58.29; 62*; 63*; 74.10, що не має відкритих поточних рахунків та зарплатно-карткових проєктів у банку.

Проєктний офіс Intellias – найкращий у Європі та один із найкращих у світі

Офіс управління проєктами (Project Management Office – PMO) ІТ-компанії Intellias очолив рейтинг найкращих у Європі та потрапив до четвірки найкращих у світі за версією міжнародної організації PMO Global Alliance.

Підписка на новини від спільноти