U-Nation

Чимало івентів минулого року ми провели разом з U-Nation — нашими партнерами, а скільки ще попереду. Розказуємо більше про цілі і проєкти, якими опікується організація!

Фокус U-Nation — це створення інноваційної екосистеми в Одеському регіоні, розвиток стартапів та технологій, залучення міжнародної бізнес та інвест-спільноти до економічного відновлення України. Команда проводить конференції та форуми в Україні та по Світу, об’єднують партнерів та однодумців та разом втілюють проєкти, маючу спільну мету.

У 2023 році провели:
🔹3 конференції з презентацією проєктів у Європейських столицях: Берлін, Амстердам та Париж з залученням інвестиційних фондів, корпорацій та навіть Міністерств.
🔹8 великих заходів в Одесі, міжнародні конференції з розвитку Інновацій та Стартапів, Відновлення Економіки, Жіночий лідерський форум, нетворкінг, мітапи та фестиваль крафтового Вина та Сиру.
🔹зустріли в Одесі делегації з Німеччини, Нідерландів, США, Франції, Канади, Ірландії та інші, що вже стали партнерами та друзями.
У 2024 році планується набагато більше!

Радіємо співпраці і очікуємо багато цікавих, а головне суспільно корисних івентів, проведених разом!

Також дивись
Proggy-Buggy — Towel Contest 2024

Компанія DataArt, учасниця Odesa IT Family, запрошує взяти участь у весняному турнірі щорічної міжнародної олімпіади зі спортивного програмування Proggy-Buggy — Towel Contest 2024, що відбудеться 25 травня 2024 року о 13:00!

Intellias придбав американську IT компанію C2 Solutions, що спеціалізується на Digital Health та Medical Devices

Intellias, одна з найбільших IT компаній в Україні, оголосила про придбання 100% акцій C2 Solutions, сервісної IT компанії, що розташовується в штаті Міннесота, США. Компанія заснована у 2010 році і має глибоку експертизу в сфері цифрової медицини і розробці технологій для медичного устаткування.

Новини від наших партнерів UKRSIBBANK BNP Paribas Group

UKRSIBBANK BNP Paribas Group пропонує українцям оформити картку єВідновлення, щоб отримати компенсацію за пошкоджене житло, та водночас узяти участь в акції.

DT Partners

DT Partners зосереджується на наданні юридичного абонентського супроводу та комплексної підтримки для бізнесу.

Підписка на новини від спільноти