UKRSIBBANK BNP Paribas Group продовжує дію акції «КОД ІТ»

Odesa IT Family 📢

Чудова новина для малого та середнього IT-бізнесу від нашого партнера — Ukrsibbank BNP Paribas Group.

До кінця червня 2023 року банк продовжує дію акції «КОД ІТ», щоб підтримати середній та малий ІТ-бізнес України у нинішніх умовах та сприяти розвитку ІТ-галузі в цілому.

Скористатися пропозицією зможуть компанії середнього та малого бізнесу ІТ сектору з кодами КВЕД 58.21; 58.29; 62*; 63*; 74.10, які станом на 10 січня 2023 не мають в UKRSIBBANK відкритих зарплатно-карткових проєктів (ЗКП) та діючих поточних рахунків.

📍 Перевага зарплатно-картковий проєкту Ukrsibbank BNP Paribas Group — можливість перераховувати заробітну плату та інші виплати на рахунки ваших співробітників без комісії протягом 180 днів.

А також:
🔸 якщо відкриєте рахунок у тарифному плані «Базовий в іноземній валюті для клієнтів сегменту СМБ», то півроку буде відсутня комісія за обслуговування рахунку та продаж валюти;
🔸 два представники клієнта отримають рік безкоштовного обслуговування рахунків для особистих потреб у картковому тарифному плані «ЗП ФЛ ALL INCLUSIVE DE LUXE».

🔗 Детальніше: https://cutt.ly/m3wREi8

__________________________________
КВЕД *62 — N6201, N6202, N6203, N6209
КВЕД *63 — N6311, N6312, N6391, N6399

Також дивись
Intellias придбав американську IT компанію C2 Solutions, що спеціалізується на Digital Health та Medical Devices

Intellias, одна з найбільших IT компаній в Україні, оголосила про придбання 100% акцій C2 Solutions, сервісної IT компанії, що розташовується в штаті Міннесота, США. Компанія заснована у 2010 році і має глибоку експертизу в сфері цифрової медицини і розробці технологій для медичного устаткування.

Новини від наших партнерів UKRSIBBANK BNP Paribas Group

UKRSIBBANK BNP Paribas Group пропонує українцям оформити картку єВідновлення, щоб отримати компенсацію за пошкоджене житло, та водночас узяти участь в акції.

DT Partners

DT Partners зосереджується на наданні юридичного абонентського супроводу та комплексної підтримки для бізнесу.

U-Nation

Фокус U-Nation — це створення інноваційної екосистеми в Одеському регіоні, розвиток стартапів та технологій, залучення міжнародної бізнес та інвест-спільноти до економічного відновлення України.

Підписка на новини від спільноти