AB Soft

Ми працюємо над корисними та необхідними продуктами. Серед них — додаток для обміну повідомленнями, який дозволяє комунікувати у реальному часі, що підвищує продуктивність цілих команд. У цьому месенджері ефективно інтегровано технології PSTN, VoIP, а також мобільний зв’язок, календар, таск-менеджер, електронна та голосова пошти, передача факсів, sms-повідомлень тощо.

Сотні тисяч наших клієнтів зі всього світу вже встигли високо оцінити додаток за його здатність підвищити ефективність роботи із замовниками, підрядниками, постачальниками та партнерами.

Також дивись
DT Partners

Маємо честь представити нового учасника нашої дружної сім’ї — компанію DT Partners. Щиро вітаємо її у рядах Odesa IT Family.

U-Nation

Чимало івентів минулого року ми провели разом з U-Nation — нашими партнерами, а скільки ще попереду. Розказуємо більше про цілі і проєкти, якими опікується організація.

Агенція регіонального розвитку Одеської області

Агенція регіонального розвитку Одеської області — наші партнери та колеги — мають безліч цікавих і корисних проєктів, і ми б хотіли познайомити вас ближче з роботою цієї команди фахівців.

IT2SchooL

Знайомство зі світом IT можна починати з раннього віку. Думаєте це неможливо? Спільнота волонтерів IT-фахівців Одеси IT2SchooL готові вас переконати!

Підписка на новини від спільноти