Агенція регіонального розвитку Одеської області

Агенція регіонального розвитку Одеської області — наші партнери та колеги — мають безліч цікавих і корисних проєктів, і ми б хотіли познайомити вас ближче з роботою цієї команди фахівців.

За 2023 рік Агенції вдалось зібрати коаліцію міжнародних партнерів та експертів, а також основних внутрішніх стейкхолдерів для спільної роботи над розробкою Стратегії відновлення та розвитку області та плану відновлення. Разом з територіальними громадами області працювали над вирішенням нагальних економічних, соціальних та гуманітарних викликів, активно представляючи Одещину на міжнародних та національних аренах.

🔅185 сформованих інвестиційних майданчиків ОТГ
🔅150 зібраних в реєстр проєктів відновлення регіону
🔅35 оформлених грантових заявок, з яких 19 виграних грантів
🔅30 млн грн залучених завдяки виграним грантам
🔅53 млн грн залучених у вигляді матеріально-технічної допомоги в регіон
🔅28 здійснених євроінтеграційних комунікаційних заходів та заходів з розвитку транскордонного співробітництва
🔅27 заходів просування економічного потенціалу Одещини за кордоном
тощо.

Новий рік Агенція починає з активного вивчення можливостей та пропозицій, що сприятимуть розвитку нашого регіону. Наразі опублікувано оновлений дайджест грантових можливостей, в якому можуть бути зацікавлені бізнес, громадськість, місцеве самоврядування та транскордонні співробітництва.

Ви маєте змогу:
• Залучити фінансові ресурси для підтримки розвитку вашого бізнесу. Використання грантів зміцнює економічний потенціал регіону та створює нові робочі місця.
• Отримати фінансову допомогу для реалізації дослідницьких проектів, ініціатив у сферах освіти, культури, а також інноваційних розробок.
🚀 Мета Агенції — стимулювати розвиток і креативність у різних сферах життя. Запрошуємо вас долучитися до грантових можливостей, роблячи кроки до власного успіху та просування розвитку України!

Також дивись
DT Partners

Маємо честь представити нового учасника нашої дружної сім’ї — компанію DT Partners. Щиро вітаємо її у рядах Odesa IT Family.

U-Nation

Чимало івентів минулого року ми провели разом з U-Nation — нашими партнерами, а скільки ще попереду. Розказуємо більше про цілі і проєкти, якими опікується організація.

IT2SchooL

Знайомство зі світом IT можна починати з раннього віку. Думаєте це неможливо? Спільнота волонтерів IT-фахівців Одеси IT2SchooL готові вас переконати!

Atom Space

Atom Space — некомерційний освітній tech-простір для молоді від 16 до 20 років у Одесі.

Підписка на новини від спільноти