Akkerman

Akkerman – це послуги у сфері інжинірингу та програмного забезпечення з України данської якості.

Наша команда висококваліфікованих інженерів-проектувальників, електромеханіків та розробників програмного забезпечення має багаторічний досвід у всіх аспектах надання інженерних послуг.

Akkerman – це найкращі експерти, мова йде про високу якість, надійні та фінансово оптимальні інженерні рішення. Звісно, Akkerman – це компанія, котра повністю відповідає стандарту ISO 9001 у сфері інжинірингу, розробки програмного забезпечення та бухгалтерських послуг.

Akkerma Solutions LLC – перша компанія в Україні, котра отримала сертифікацію згідно з UN 17 SDG.

Також дивись
DT Partners

Маємо честь представити нового учасника нашої дружної сім’ї — компанію DT Partners. Щиро вітаємо її у рядах Odesa IT Family.

U-Nation

Чимало івентів минулого року ми провели разом з U-Nation — нашими партнерами, а скільки ще попереду. Розказуємо більше про цілі і проєкти, якими опікується організація.

Агенція регіонального розвитку Одеської області

Агенція регіонального розвитку Одеської області — наші партнери та колеги — мають безліч цікавих і корисних проєктів, і ми б хотіли познайомити вас ближче з роботою цієї команди фахівців.

IT2SchooL

Знайомство зі світом IT можна починати з раннього віку. Думаєте це неможливо? Спільнота волонтерів IT-фахівців Одеси IT2SchooL готові вас переконати!

Підписка на новини від спільноти