DIGIS

Наша місія — виростити єдинорогів зі стартапів, ми надаємо пріоритет вертикальному зростанню. Digis — це бізнес, драйвером якого є штучний інтелект.

У всіх наших відділах ми намагаємося автоматизувати розпорядок дня, щоб наші співробітники могли приділяти більше часу інноваціям. Автоматизація скорочує наші витрати і робить наші послуги більш вигідними для клієнтів.

Досвід роботи в цій сфері — наша основна сила та перевага. Ми допомогли десяткам стартапів у залученні капіталу та розвитку їх бізнесу. Сьогодні деякі з них оцінюються в мільярди доларів.

Також дивись
DT Partners

Маємо честь представити нового учасника нашої дружної сім’ї — компанію DT Partners. Щиро вітаємо її у рядах Odesa IT Family.

U-Nation

Чимало івентів минулого року ми провели разом з U-Nation — нашими партнерами, а скільки ще попереду. Розказуємо більше про цілі і проєкти, якими опікується організація.

Агенція регіонального розвитку Одеської області

Агенція регіонального розвитку Одеської області — наші партнери та колеги — мають безліч цікавих і корисних проєктів, і ми б хотіли познайомити вас ближче з роботою цієї команди фахівців.

IT2SchooL

Знайомство зі світом IT можна починати з раннього віку. Думаєте це неможливо? Спільнота волонтерів IT-фахівців Одеси IT2SchooL готові вас переконати!

Підписка на новини від спільноти