Luxoft

Luxoft, a DXC Technology Company — це глобальная компанія, а Україна є однією з найрозвиненіших локацій в географії Luxoft. Більше 3 500 фахівців з наших ключових напрямків працюють в офісах компанії у Києві, Одесі та Дніпрі.

Ключові факти:

• 3500+ висококваліфікованих фахівців в Україні

• Luxoft у світі налічує 13 000 спеціалістів у 22 країнах світу

• З 2019 року Luxoft стає частиною технологічного гіганта DXC Technology

• 100+ клієнтів в усьому світі у ключових напрямках: Finance, Automotive, Digital Engineering

• 200+ унікальних тренінгів в Навчальному Центрі Luxoft, менторська програма, Luxoft Technology Series та безліч інших шляхів до професійного зростання

Luxoft Одеса був створений для розробки ПЗ в інтересах європейського клієнта компанії, виробника електронного устаткування для автомобільної промисловості. Вигідне географічне розташування Luxoft Одеса дозволяє працювати і для інших європейських клієнтів, зацікавлених в спеціалізованій розробці програмного забезпечення.

Також дивись
DT Partners

Маємо честь представити нового учасника нашої дружної сім’ї — компанію DT Partners. Щиро вітаємо її у рядах Odesa IT Family.

U-Nation

Чимало івентів минулого року ми провели разом з U-Nation — нашими партнерами, а скільки ще попереду. Розказуємо більше про цілі і проєкти, якими опікується організація.

Агенція регіонального розвитку Одеської області

Агенція регіонального розвитку Одеської області — наші партнери та колеги — мають безліч цікавих і корисних проєктів, і ми б хотіли познайомити вас ближче з роботою цієї команди фахівців.

IT2SchooL

Знайомство зі світом IT можна починати з раннього віку. Думаєте це неможливо? Спільнота волонтерів IT-фахівців Одеси IT2SchooL готові вас переконати!

Підписка на новини від спільноти