Герої в ІТ: “Бутербродні війська”

Ми запускаємо рубрику “Герої в ІТ”!

У цій рубриці ми хочемо розповісти про людей, які завдяки своїм вчинкам допомагають наблизити Україну до перемоги. 

Першим героєм нашої нової рубрики стала Тетяна — адміністратор офісу AUTODOC в Харкові.

📍З чого почалось твоє волонтерство?

Напевно вдома я сиділа тільки перший день, коли приходило усвідомлення ситуації. Потім в телеграмі почала реєструватися в різні волонтерські чати і заповнила одну з гугл-форм, де вказала, що можу допомогти. В табличці була інформація про людей, які цього потребували. Оскільки міський транспорт тимчасово не ходив, я шукала тих, хто знаходився поруч з моїм домом. Комусь приносила продукти, купляла медикаменти, віддавала теплі речі для лікарів в госпіталі тощо. Проте були випадки, коли люди відмовлялись від допомоги і навіть не дякували, тож я дуже зраділа, коли на початку березня дізналась, що потрібна допомога у волонтерський центр. Я зібрала великий рюкзак з думкою поволонтерити 3-4 дні та за необхідності заночувати там і коли війна закінчиться — повернутись додому. Проте через 4-5 днів, на жаль, війна не закінчилась.

📍Кому допомагає волонтерський центр ?

Засновниками центру “Паляниця Харків” є господарі місцевого кафе, які на початку війни отримали велику кількість запитів від друзів та знайомих з фронту, щодо забезпечення їжею. Наразі ми годуємо ЗСУ, ТРО, рятівників, медиків та поранених військових в госпіталі. В середньому ми виготовляємо понад 2500 порцій обідів за день.

📍Чим ти допомагаєш у волонтерському центрі?

Я допомагаю в “холодному цеху”, проте між собою ми називаємо його “бутербродні війська”. Ми приходимо зранку та запитуємо меню на день, в залежності від цього чистимо та нарізаємо необхідні овочі. По практиці можу сказати, що картопля, морква і цибуля потрібні кожного дня, тому інколи ми робимо деякі заготовки на наступний день. Найбільша проблема в мене з цибулею, бо не можу стримати сліз навіть у лижній масці.

📍Як тобі вдається поєднувати волонтерство з роботою?

Інколи я “прогулюю” волонтерський центр через роботу. В таких випадках я намагаюсь завчасно попередити волонтерський центр, щоб вони могли знайти мені заміну на день. Загалом допомагаю на вихідних та після роботи, у вільний час.

📍Чи плануєш ти переїжджати?

Ні, мій план — залишатися в Харкові та продовжувати допомагати волонтерському центру.

Також дивись
Розпочато серію воркшопів для дизайнерів

Минулого місяця ми в Odesa IT Family запустили новий проєкт для дизайнерів. Це серія воркшопів і зустрічей, які націлені допомогти спеціалістам створенню кращих продуктів завдяки синергії між технічними й творчими підходами.

Останній шанс долучитись до Odesa IT Family Research 2024

Ми завершуємо збір даних для третього дослідження від Odesa IT Family, яке допоможе краще зрозуміти поточний стан технологічної індустрії в одеському регіоні та визначити перспективи розвитку ІТ-ринку. Це ваша можливість вплинути на майбутнє галузі! Ми досліджуємо профілі технологічних компаній, освітніх закладів, а також ключові характеристики та професійні профілі спеціалістів у сфері технологій.

Терміновий збір на відновлення навчального корпусу ОНТУ

Внаслідок ворожої атаки дронів постраждав навчальний корпус Навчально-наукового інституту комп’ютерної інженерії, автоматизації, робототехніки та програмування Одеського національного технологічного університету.

Як розпочати кар’єру в рітейлі та чому це може бути хорошим стартом?

Оксана Фурман, HRD Citrus, презентувала тему “Як розпочати кар’єру в рітейлі та чому це може бути хорошим стартом?” студентам Факультету кібербезпеки, програмної інженерії та комп’ютерних наук Міжнародного гуманітарного університету.

Підписка на новини від спільноти