Герої в ІТ: “Бутербродні війська”

Ми запускаємо рубрику “Герої в ІТ”!

У цій рубриці ми хочемо розповісти про людей, які завдяки своїм вчинкам допомагають наблизити Україну до перемоги. 

Першим героєм нашої нової рубрики стала Тетяна — адміністратор офісу AUTODOC в Харкові.

📍З чого почалось твоє волонтерство?

Напевно вдома я сиділа тільки перший день, коли приходило усвідомлення ситуації. Потім в телеграмі почала реєструватися в різні волонтерські чати і заповнила одну з гугл-форм, де вказала, що можу допомогти. В табличці була інформація про людей, які цього потребували. Оскільки міський транспорт тимчасово не ходив, я шукала тих, хто знаходився поруч з моїм домом. Комусь приносила продукти, купляла медикаменти, віддавала теплі речі для лікарів в госпіталі тощо. Проте були випадки, коли люди відмовлялись від допомоги і навіть не дякували, тож я дуже зраділа, коли на початку березня дізналась, що потрібна допомога у волонтерський центр. Я зібрала великий рюкзак з думкою поволонтерити 3-4 дні та за необхідності заночувати там і коли війна закінчиться — повернутись додому. Проте через 4-5 днів, на жаль, війна не закінчилась.

📍Кому допомагає волонтерський центр ?

Засновниками центру “Паляниця Харків” є господарі місцевого кафе, які на початку війни отримали велику кількість запитів від друзів та знайомих з фронту, щодо забезпечення їжею. Наразі ми годуємо ЗСУ, ТРО, рятівників, медиків та поранених військових в госпіталі. В середньому ми виготовляємо понад 2500 порцій обідів за день.

📍Чим ти допомагаєш у волонтерському центрі?

Я допомагаю в “холодному цеху”, проте між собою ми називаємо його “бутербродні війська”. Ми приходимо зранку та запитуємо меню на день, в залежності від цього чистимо та нарізаємо необхідні овочі. По практиці можу сказати, що картопля, морква і цибуля потрібні кожного дня, тому інколи ми робимо деякі заготовки на наступний день. Найбільша проблема в мене з цибулею, бо не можу стримати сліз навіть у лижній масці.

📍Як тобі вдається поєднувати волонтерство з роботою?

Інколи я “прогулюю” волонтерський центр через роботу. В таких випадках я намагаюсь завчасно попередити волонтерський центр, щоб вони могли знайти мені заміну на день. Загалом допомагаю на вихідних та після роботи, у вільний час.

📍Чи плануєш ти переїжджати?

Ні, мій план — залишатися в Харкові та продовжувати допомагати волонтерському центру.

Також дивись
Відбулася маркетингова конференція “Маркетинг в епоху великих змін”

Катерина Соловей, CEO Odesa IT-family, разом з такими спікерами як Вадим Друмов, генеральний директор і співзасновник Комп’ютерної школи Hillel, Петро Обухов, депутат міськради, засновник таксі та доставки Bond, Олександр Славський, підприємець, засновник Простору “На Часі”, Валерія Антоніу, керівниця центру підтримки підприємців Дія.Бізнес в Одесі та іншими небайдужими одеситами, взяла участь у конференції від Одеського національного економічного університету.

Відбувся благодійний напівмарафон “Дорога до перемоги”

Odesa IT Family підтримала захід від Одеської обласної державної адміністрації.

Speaking Club for students повертається

Speaking Club for students повертається!
Ми запускаємо безкоштовні зустрічі з прокачкою навичок говоріння англійською для студентів.

IT-компанія EPAM та БФ «Корпорація монстрів» обладнали стабілізаційний пункт для захисників України

Найбільша ІТ-компанія України EPAM регулярно допомагає захисникам та медикам, які перебувають на фронті. У вересні компанія виділили 615 тисяч гривень одеському благодійному фонду «Корпорація монстрів» для закупівлі медичного обладнання.

Підписка на новини від спільноти