2 August 2023
“IT MACER RACE 2023”

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

Долучились до фестивалю інновацій “IT MACER RACE 2023”!

20-22 липня в Одесі відбувся фестиваль, який об‘єднав освітян, представників компаній та громадських організацій. З нашої сторони до фестивалю долучилися Odesa IT Family та наша компанія-учасниця Luxoft. Екатерина Соловей, CEO Odesa IT Family, розповіла про нашу організацію та проєкти, які ми наразі організовуємо, а Irina Diatlenko, Regional Director/ Global Career Hub Head at Luxoft, Board member Odesa IT Family, та Роман Сміцький, Senior Software Test Specialist at Luxoft, презентували лекції на тему автомобільної галузі.

Мета заходу — навчати молодих талантів та перетворювати їх у креативних спеціалістів, які володіють знаннями в галузі Інтернету речей, робототехніки, штучного інтелекту, розумної автоматизації та розумної мобільності.

На учасників чекали майстер-класи, практичні тренінги, дискусії, семінари та катання на біговелах. Це було незабутнє занурення у світ інновацій!

Висловлюємо величезну подяку організаторам НТУ “Дніпровська політехніка” за те, що у цей нелегкий час відвідали Одесу і організували такий корисний і цікавий захід! Радіємо можливості співпрацювати!

Також дивись
IT2SCHOOL запрошує ІТ-спеціалістів долучатись менторів-волонтерів

Команда IT2SCHOOL запрошує ІТ-спеціалістів долучатись в якості менторів-волонтерів по таким навчальним програмам, як Scratch, HTML/CSS, Python, Робототехніка, Web Design, тощо.

IT Research

Odesa IT Family проводить щорічне дослідження ІТ-галузі в регіоні за підтримки Агенція регіонального розвитку Одеської області.

Odesa IT Family та Агенція регіонального розвитку Одеської області підписали Меморандум про співпрацю

З боку Odesa IT Family у зустрічі взяла участь CEO Odesa IT Family Катерина Соловей , яка зазначила, що дуже важливо включити до стратегічного документу Одещини план заходів з посилення міжсекторальної взаємодії та створення стартап-екосистеми, що сприятиме розвитку нових бізнесів, залученню інвестицій та імплементації інновацій в інших секторах середнього та малого бізнесу.

Odesa IT Family були запрошені до Міжнародного гуманітарного університету на акредитацію нових спеціальностей

Odesa IT Family були запрошені на факультет кібербезпеки, програмної інженерії та комп’ютерних наук Міжнародного гуманітарного університету на акредитацію нових спеціальностей.

Subscribe to community news