IT-Marathon 2022

EPAM University пропонує джуніорам створити власний вебдодаток на IT-Marathon 2022!

Без додаткових тестів та відборів – компанія пропонує охочим навчитися самостійно створювати цифрові рішення з нуля.

Реєстрація на безкоштовний практикум, підсумком якого стане власний розроблений вебдодаток триватиме до 7 листопада.

ІТ-Марафон — це спеціальний формат ЕРАМ University, до якого можуть долучитися всі бажаючі з базовими знаннями та навичками написання коду. Учасники заглибляться у розробку власного проєкту та крок за кроком з допомогою експертів ЕРАМ пройдуть увесь шлях до готового додатку з нуля. Головна мета марафону — в режимі онлайн познайомити учасників з повним циклом розробки вебдодатку, застосовуючи отримані теоретичні знання на практиці.

2-тижневе навчання включає 12 щоденних занять з покроковим розбором етапів розробки. Останній тиждень присвячений створенню власного проєкту та проходженню фінального тесту. На лекціях, практикумах та під час виконання домашніх завдань учасники опрацюють основи:

  • архітектури програмного забезпечення;
  • бізнес-аналізу;
  • розробки на Java, .Net та JS;
  • мануального та автоматизованого тестування;
  • хостингу на Cloud;
  • UX/UI дизайну.

Практичний результат марафону – готовий вебдодаток та сертифікат від EPAM University, який стане в нагоді для портфоліо початківця.

Реєстрація завершується 7 листопада о 17:00. Вступних тестів чи співбесід не передбачено, втім кількість місць обмежена, тому реєстрація може завершитися раніше. Зареєструватися на Марафон ІТ-Технологій та дізнатися інші організаційні деталі про програму та спікерів можна за посиланням: https://epa.ms/it-marathon-t

Також дивись
Профорієнтаційні лекції для студентів університетів та учнів старших класів

​​В цю п’ятницю чекаємо вас на лекції про “Render: загальна теорія”. Спікер готує багато корисної інформації.

Профорієнтаційні лекції для студентів університетів та учнів старших класів

2 червня об 11:20  поговоримо про “Різновид та класифікацію проєктів у світі IT” та “Обираємо першу мову програмування. Що важливо, а що вторинне?”

IT Wave One Day Business Conference

26 травня в Alexandrovskiy Hotel Odesa IT Family за підтримки головного партнера заходу UKRSIBBANK BNP Paribas Group запрошує всіх, хто прагне розвивати свій бізнес та Україну.

Профорієнтаційні лекції для студентів університетів та учнів старших класів

Продовжуємо навчатись! 5 травня поговоримо про “Культурні відмінності в корпоративній культурі” та “AI в UX-дизайні: від початку до вдосконалення”. Чекаємо традиційно студентів університетів та учнів старших класів.

Підписка на новини від спільноти