Akkerman Solutions Ukraine

23-26 березня відбудеться хакатон FRESH AIR 2023 з розробки застосунків соціального напрямку.  Компанія Akkerman виступає основним фінансовим спонсором заходу, саме завдяки їй переможців чекає  вагомий грошовий приз!

Хочемо вам розповісти більше про компанію.

Akkerman Solutions — данська компанія зі штаб-квартирою в Одесі та офісами в Харкові, Києві, Львові та Одесі. Akkerman спеціалізується на інженерних та програмних рішеннях для компаній ЄС та США. Akkerman має власний офіс продажів у Данії та Німеччині, має сертифікат ISO9001. Компанія зосереджена на створенні високоякісних рішень для клієнтів. Akkerman має сертифікат ISO37001 (боротьба з хабарництвом), і пишається тим, що дотримуємося всіх законів. Компанія сертифікована відповідно до 17 цілей сталого розвитку ООН. Таким чином проєкт для відновлюваних джерел енергії є великою частиною бізнесу. Через війну багато інженерів та програмістів працюють віддалено. Однак, коли війну буде виграно, компанія вірить, що всі наново працюватимуть у  офісах, а адміністрація досі працює здебільшого зі штаб-квартири в Одесі. Akkerman також зосереджується на тому, щоб бути частиною відбудови України та  планує відкрити офіс у Миколаєві до другої половини 2023 року.

🔸️Як зазначає Томас Сіллесен , Директор “Akkerman Solutions Ukraine”, в  Akkerman Solutions природно брати участь і підтримувати Хакатон.

🔸️Він каже: “Як компанія, ми підтримуємо заходи та ініціативи, які роблять українське software та engineering сильнішими. Це, звичайно, цікаво для нашої компанії, оскільки це підвищує кваліфікацію деяких спеціалістів з програмного забезпечення та інженерів, які нам можуть знадобитися в майбутньому. Звичайно, це також принесе користь нашим конкурентам, але конкуренція є здоровою в бізнесі, і вона робить цю сферу компетенцій більш цікавою як для шукачів роботи, так і для компаній. Таким чином, це сприяє розвитку індустрії software в Україні. І це потрібно всім нам, це потрібно Україні, і нашим клієнтам. Тож це справді безпрограшний варіант для всіх учасників. Протягом багатьох років ми підтримували кілька освітніх проєктів, найбільш помітний проєкт, який тривав кілька років в університеті Сєвєродонецьку, де ми за допомогою DAI/USAID з США навчали спочатку вчителів, а потім і учнів спеціальному програмному забезпеченню, яке використовує Akkerman Solutions, коли ми допомагаємо нашим клієнтам, і використовується більшістю західних компаній. Таким чином, ми допомогли зробити майбутню роботу в західних компаніях привабливою для студентів, і ми навіть пішли далі і були у процесі купівлі офісу у Рубіжному, поруч із Сєвєродонецьком, коли, на жаль, почалось повномасштабне вторгнення. Тепер ми плануємо розширити наш бізнес з офісом у Миколаєві”.

Висловлюємо величезну подяку компанії Akkerman за підтримку важливого заходу!

Також дивись
IT Wave One day business Conference

ІТ-індустрія стала опорою для країни та її економіки у час війни.  Odesa IT Family за підтримки компаній-учасниць та партнерів активно  працює над розвитком IT-галузі в Одесі та регіоні.

U-Nation Conference

В Одесі до Дня Європи відбувся U-Nation Conference – для всіх, хто прагне створити сучасну Україну нашої мрії!

Сучасні технології в ІТ: які вони?

18-19 травня за підтримки генерального партнера Odesa IT Family на базі Інституту комп’ютерних систем Національного університету “Одеська політехніка” відбулась XIII міжнародна наукова конференція “Сучасні Інформаційні Технології 2023”. В конференції взяли участь понад 100 молодих дослідників та студентів.

Профорієнтаційні лекції для студентів і школярів

“Культурні відмінності в корпоративній культурі” та “AI в UX-дизайні: від початку до вдосконалення” — про це поговорили зі студентами 5 травня.

Підписка на новини від спільноти