Akkerman Solutions Ukraine

23-26 березня відбудеться хакатон FRESH AIR 2023 з розробки застосунків соціального напрямку.  Компанія Akkerman виступає основним фінансовим спонсором заходу, саме завдяки їй переможців чекає  вагомий грошовий приз!

Хочемо вам розповісти більше про компанію.

Akkerman Solutions — данська компанія зі штаб-квартирою в Одесі та офісами в Харкові, Києві, Львові та Одесі. Akkerman спеціалізується на інженерних та програмних рішеннях для компаній ЄС та США. Akkerman має власний офіс продажів у Данії та Німеччині, має сертифікат ISO9001. Компанія зосереджена на створенні високоякісних рішень для клієнтів. Akkerman має сертифікат ISO37001 (боротьба з хабарництвом), і пишається тим, що дотримуємося всіх законів. Компанія сертифікована відповідно до 17 цілей сталого розвитку ООН. Таким чином проєкт для відновлюваних джерел енергії є великою частиною бізнесу. Через війну багато інженерів та програмістів працюють віддалено. Однак, коли війну буде виграно, компанія вірить, що всі наново працюватимуть у  офісах, а адміністрація досі працює здебільшого зі штаб-квартири в Одесі. Akkerman також зосереджується на тому, щоб бути частиною відбудови України та  планує відкрити офіс у Миколаєві до другої половини 2023 року.

🔸️Як зазначає Томас Сіллесен , Директор “Akkerman Solutions Ukraine”, в  Akkerman Solutions природно брати участь і підтримувати Хакатон.

🔸️Він каже: “Як компанія, ми підтримуємо заходи та ініціативи, які роблять українське software та engineering сильнішими. Це, звичайно, цікаво для нашої компанії, оскільки це підвищує кваліфікацію деяких спеціалістів з програмного забезпечення та інженерів, які нам можуть знадобитися в майбутньому. Звичайно, це також принесе користь нашим конкурентам, але конкуренція є здоровою в бізнесі, і вона робить цю сферу компетенцій більш цікавою як для шукачів роботи, так і для компаній. Таким чином, це сприяє розвитку індустрії software в Україні. І це потрібно всім нам, це потрібно Україні, і нашим клієнтам. Тож це справді безпрограшний варіант для всіх учасників. Протягом багатьох років ми підтримували кілька освітніх проєктів, найбільш помітний проєкт, який тривав кілька років в університеті Сєвєродонецьку, де ми за допомогою DAI/USAID з США навчали спочатку вчителів, а потім і учнів спеціальному програмному забезпеченню, яке використовує Akkerman Solutions, коли ми допомагаємо нашим клієнтам, і використовується більшістю західних компаній. Таким чином, ми допомогли зробити майбутню роботу в західних компаніях привабливою для студентів, і ми навіть пішли далі і були у процесі купівлі офісу у Рубіжному, поруч із Сєвєродонецьком, коли, на жаль, почалось повномасштабне вторгнення. Тепер ми плануємо розширити наш бізнес з офісом у Миколаєві”.

Висловлюємо величезну подяку компанії Akkerman за підтримку важливого заходу!

Також дивись
IT2SCHOOL запрошує ІТ-спеціалістів долучатись менторів-волонтерів

Команда IT2SCHOOL запрошує ІТ-спеціалістів долучатись в якості менторів-волонтерів по таким навчальним програмам, як Scratch, HTML/CSS, Python, Робототехніка, Web Design, тощо.

IT Research

Odesa IT Family проводить щорічне дослідження ІТ-галузі в регіоні за підтримки Агенція регіонального розвитку Одеської області.

Odesa IT Family та Агенція регіонального розвитку Одеської області підписали Меморандум про співпрацю

З боку Odesa IT Family у зустрічі взяла участь CEO Odesa IT Family Катерина Соловей , яка зазначила, що дуже важливо включити до стратегічного документу Одещини план заходів з посилення міжсекторальної взаємодії та створення стартап-екосистеми, що сприятиме розвитку нових бізнесів, залученню інвестицій та імплементації інновацій в інших секторах середнього та малого бізнесу.

Odesa IT Family були запрошені до Міжнародного гуманітарного університету на акредитацію нових спеціальностей

Odesa IT Family були запрошені на факультет кібербезпеки, програмної інженерії та комп’ютерних наук Міжнародного гуманітарного університету на акредитацію нових спеціальностей.

Підписка на новини від спільноти