Аліна Швидка, Administrative Location Manager at  Intellias

Кожного тижня ми також чекаємо на випуск нової рубрики, адже кожна історія особлива і ділитися цікавими обставинами потрапляння в IT-сферу та в  спільноту, звісно, цікавий досвід для нас.

Цього разу хочемо вас познайомити з однією самих системних та постійних наших учасниць —  Аліна Швидка, Administrative Location Manager at  Intellias. Аліна здається не пропустила жодної нашої зустрічі , а якщо підрахувати — це вже більше 120 тижнів кропітливої системної роботи. Вона активно включається в усі питання спільноти, не зволікаючи допомагає з реалізацією проєктів комьюніті. Є такі люди, на яких тримається кожна організація, ось Аліна саме така. Її, можливо, не часто видно в наших публікаціях, проте її підтримкою робляться великі речі!

 

🔸️Яким був ваш кар’єрний шлях в IT?

Я прийшла в IT-компанію non-it спеціалістом (офіс-менеджер) у 2018 році. На той момент такі слова як «мітинг» та «стендап» у моєму розумінні асоціювались зовсім не з робочими процесами, а про «фічу» та «дебаггінг» я взагалі промовочу. Наш офіс розвивався, а з ним і збільшувалась адміністративна команда, керівником якої я згодом і стала. Наразі я займаю позицію Administrative Location Manager. Займаюсь запуском нових офісів як в Україні, так і закордоном, забезпечую належну інфраструктуру та операційну діяльність в офісах. 

 

🔸️Ваша роль в Odesa IT Family

В IT Family ми разом з Олександром Васильком представляємо компанію Intellias. Саша займається більш глобальним питанням, а я скоріше виконую роль координатора у площині Intellias — Odesa IT Family. 

 

🔸️Що кластер дає вашій компанії?

Нашій компанї кластер дає можливість розвивати IT-галузь в Одесьму регіоні; шерінг досвіду та експертизи у різних процесах та можливість реалізовувати найрізноманітніші ініціативи.

 

Також дивись
Концепція MVP-продукту в студентських розробках

Мінімально життєздатні продукти (MVP) — це не продукти з обмеженою функціональністю, а “стратегія, яка використовується для швидкого та кількісного дослідження ринку для конкретного продукту чи функції
продукту”.
Про світ MVP в розробках студентських проєктів розповідав Віктор Яценко, HRD, продакт, прожект на лекції в рамках проєкту “IT Starts”.

Сталий розвиток і цифрові інновації: сьогодення та майбутнє

17 травня Odesa IT Family доєдналась до конференції “Сталий розвиток і цифрові інновації: сьогодення та майбутнє” від Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку!

Відбулася IT Wave One-Day Business Conference

Минулого тижня відбулася наша знакова подія — IT Wave One-Day Business Conference, яка зібрала понад 80 учасників та численних онлайн-слухачів з усіх куточків України та не тільки завдяки стрім-трансляції! Ця конференція стала справжньою хвилею інновацій, знань та натхнення для HR-ів та рекрутерів.

IT Wave One-Day Business Conference

IT Wave One-Day Business Conference вже в цю п’ятницю!
Запрошуємо всіх, хто в Одесі зустрітись з нами офлайн для “живого” обміну досвідом, але всі бажаючі також можуть долучитись онлайн!

Підписка на новини від спільноти