Аліна Швидка, Administrative Location Manager at  Intellias

Кожного тижня ми також чекаємо на випуск нової рубрики, адже кожна історія особлива і ділитися цікавими обставинами потрапляння в IT-сферу та в  спільноту, звісно, цікавий досвід для нас.

Цього разу хочемо вас познайомити з однією самих системних та постійних наших учасниць —  Аліна Швидка, Administrative Location Manager at  Intellias. Аліна здається не пропустила жодної нашої зустрічі , а якщо підрахувати — це вже більше 120 тижнів кропітливої системної роботи. Вона активно включається в усі питання спільноти, не зволікаючи допомагає з реалізацією проєктів комьюніті. Є такі люди, на яких тримається кожна організація, ось Аліна саме така. Її, можливо, не часто видно в наших публікаціях, проте її підтримкою робляться великі речі!

 

🔸️Яким був ваш кар’єрний шлях в IT?

Я прийшла в IT-компанію non-it спеціалістом (офіс-менеджер) у 2018 році. На той момент такі слова як «мітинг» та «стендап» у моєму розумінні асоціювались зовсім не з робочими процесами, а про «фічу» та «дебаггінг» я взагалі промовочу. Наш офіс розвивався, а з ним і збільшувалась адміністративна команда, керівником якої я згодом і стала. Наразі я займаю позицію Administrative Location Manager. Займаюсь запуском нових офісів як в Україні, так і закордоном, забезпечую належну інфраструктуру та операційну діяльність в офісах. 

 

🔸️Ваша роль в Odesa IT Family

В IT Family ми разом з Олександром Васильком представляємо компанію Intellias. Саша займається більш глобальним питанням, а я скоріше виконую роль координатора у площині Intellias — Odesa IT Family. 

 

🔸️Що кластер дає вашій компанії?

Нашій компанї кластер дає можливість розвивати IT-галузь в Одесьму регіоні; шерінг досвіду та експертизи у різних процесах та можливість реалізовувати найрізноманітніші ініціативи.

 

Також дивись
IT Wave One day business Conference

ІТ-індустрія стала опорою для країни та її економіки у час війни.  Odesa IT Family за підтримки компаній-учасниць та партнерів активно  працює над розвитком IT-галузі в Одесі та регіоні.

U-Nation Conference

В Одесі до Дня Європи відбувся U-Nation Conference – для всіх, хто прагне створити сучасну Україну нашої мрії!

Сучасні технології в ІТ: які вони?

18-19 травня за підтримки генерального партнера Odesa IT Family на базі Інституту комп’ютерних систем Національного університету “Одеська політехніка” відбулась XIII міжнародна наукова конференція “Сучасні Інформаційні Технології 2023”. В конференції взяли участь понад 100 молодих дослідників та студентів.

Профорієнтаційні лекції для студентів і школярів

“Культурні відмінності в корпоративній культурі” та “AI в UX-дизайні: від початку до вдосконалення” — про це поговорили зі студентами 5 травня.

Підписка на новини від спільноти