Благодійність – це одна з пріоритетних цілей Odesa IT Family.

Разом з БФ “Корпорація Монстрів» на суму 52 000 грн було закуплено 4 пульсоксиметра для недоношених дітей, які дозволять відстежувати життєво важливі параметри для правильної тактики подальшого лікування і негайного реагування в складних ситуаціях, та стрижні для лікування переломів у дітей.

Ще 67 500 грн було витрачено на білірубінометр. Завдяки транскутанному білірубінометру зникає необхідність робити прямі збори крові у малюків, щоб перевірити здоров’я. Тепер за декілька секунд можна зрозуміти, чи хворіє малюк, та вчасно надати допомогу.

Усі ці прилади були передані у відділення реанімації недоношених дітей Дитячої обласної лікарні.

Ми щиро вдячні співробітникам членів-учасників Odesa IT Family, а саме ABSoft, Capgemini Engineering, DataArt, Digis та Luxoft, за значний внесок в рятування життя дітей. А також Odesa TechTalks за кооперацію в придбанні приладів та допомогу від учасників технічних заходів у розмірі в 17 500 грн.

Кожна людина, яка робить благодійний внесок – герой, і ми дуже раді, що ви всі доєдналися.

Приємно відмічати, що спільними зусиллями ми здатні змінювати не лише IT-сектор, але й сприяти наданню невідкладної допомоги дітям.

Ми пишаємось кожним внеском та кожним з вас, хто приєднався до нашої ініціативи. Дякуємо!

Також дивись
IT Research

Odesa IT Family проводить щорічне дослідження ІТ-галузі в регіоні за підтримки Агенція регіонального розвитку Одеської області.

Odesa IT Family та Агенція регіонального розвитку Одеської області підписали Меморандум про співпрацю

З боку Odesa IT Family у зустрічі взяла участь CEO Odesa IT Family Катерина Соловей , яка зазначила, що дуже важливо включити до стратегічного документу Одещини план заходів з посилення міжсекторальної взаємодії та створення стартап-екосистеми, що сприятиме розвитку нових бізнесів, залученню інвестицій та імплементації інновацій в інших секторах середнього та малого бізнесу.

Odesa IT Family були запрошені до Міжнародного гуманітарного університету на акредитацію нових спеціальностей

Odesa IT Family були запрошені на факультет кібербезпеки, програмної інженерії та комп’ютерних наук Міжнародного гуманітарного університету на акредитацію нових спеціальностей.

IT Wave One-Day Business завершився яскравим святкуванням дня народження Odesa IT Family

Це свято кожного з нас. Кожного, хто долучився до наших проєктів, до наших заходів і діяльності організації. Кожного партнера та компанії-учасниці, які докладають зусиль, аби йти вперед і розвивати IT- екосистему Одещини.

Підписка на новини від спільноти