Благодійність – це одна з пріоритетних цілей Odesa IT Family.

Разом з БФ “Корпорація Монстрів» на суму 52 000 грн було закуплено 4 пульсоксиметра для недоношених дітей, які дозволять відстежувати життєво важливі параметри для правильної тактики подальшого лікування і негайного реагування в складних ситуаціях, та стрижні для лікування переломів у дітей.

Ще 67 500 грн було витрачено на білірубінометр. Завдяки транскутанному білірубінометру зникає необхідність робити прямі збори крові у малюків, щоб перевірити здоров’я. Тепер за декілька секунд можна зрозуміти, чи хворіє малюк, та вчасно надати допомогу.

Усі ці прилади були передані у відділення реанімації недоношених дітей Дитячої обласної лікарні.

Ми щиро вдячні співробітникам членів-учасників Odesa IT Family, а саме ABSoft, Capgemini Engineering, DataArt, Digis та Luxoft, за значний внесок в рятування життя дітей. А також Odesa TechTalks за кооперацію в придбанні приладів та допомогу від учасників технічних заходів у розмірі в 17 500 грн.

Кожна людина, яка робить благодійний внесок – герой, і ми дуже раді, що ви всі доєдналися.

Приємно відмічати, що спільними зусиллями ми здатні змінювати не лише IT-сектор, але й сприяти наданню невідкладної допомоги дітям.

Ми пишаємось кожним внеском та кожним з вас, хто приєднався до нашої ініціативи. Дякуємо!

Також дивись
Odesa IT Family закупила і передала медикаменти військовим

Odesa IT Family закупила і передала медикаменти військовим на 15 тис грн.

Рецензія на освітню програму університету

Андрій Сильчук, який з недавніх пір обіймає посаду віце-президента з питань освіти в Odesa IT Family, а також є Head of R&D Center & Delivery Director в компаній DataArt, отримав запит від кафедри “Технічної кібернетики й інформаційних технологій ім. професора Р.В. Меркта” ОНМУ з приводу надання рецензії на дві освітні програми, які підготував університет.

Фінал Хакатону Fresh Air 2024

19 квітня в нас відбулась дуже важлива подія — фінал хакатону Fresh Air, який ми організували разом з Інститутом штучного інтелекту та робототехніки Одеської політехніки за підтримки генерального партнера Akkerman Solutions!

“Штучний Інтелект у бізнесі на прикладі LLM (Large Language Model)”

“Штучний Інтелект у бізнесі на прикладі LLM (Large Language Model)” — нові теми, які усвоювали студенти в рамках проєкту IT Starts. А занурював їх у світ LLM Anton Liutov, Senior ML Engineer в DataArt, який має більше 6 років досвіду в Data Science та більше 5 проєктів з LLM.

Підписка на новини від спільноти