Благодійність – це одна з пріоритетних цілей Odesa IT Family.

Разом з БФ “Корпорація Монстрів» на суму 52 000 грн було закуплено 4 пульсоксиметра для недоношених дітей, які дозволять відстежувати життєво важливі параметри для правильної тактики подальшого лікування і негайного реагування в складних ситуаціях, та стрижні для лікування переломів у дітей.

Ще 67 500 грн було витрачено на білірубінометр. Завдяки транскутанному білірубінометру зникає необхідність робити прямі збори крові у малюків, щоб перевірити здоров’я. Тепер за декілька секунд можна зрозуміти, чи хворіє малюк, та вчасно надати допомогу.

Усі ці прилади були передані у відділення реанімації недоношених дітей Дитячої обласної лікарні.

Ми щиро вдячні співробітникам членів-учасників Odesa IT Family, а саме ABSoft, Capgemini Engineering, DataArt, Digis та Luxoft, за значний внесок в рятування життя дітей. А також Odesa TechTalks за кооперацію в придбанні приладів та допомогу від учасників технічних заходів у розмірі в 17 500 грн.

Кожна людина, яка робить благодійний внесок – герой, і ми дуже раді, що ви всі доєдналися.

Приємно відмічати, що спільними зусиллями ми здатні змінювати не лише IT-сектор, але й сприяти наданню невідкладної допомоги дітям.

Ми пишаємось кожним внеском та кожним з вас, хто приєднався до нашої ініціативи. Дякуємо!

Також дивись
Герої в ІТ: купили 6 автівок для ЗСУ, не маючи власної

Своєю історією волонтерства поділилась Юлія — Team Lead в компанії DataArt Одеського офісу.

Місія “Panisher”: крила для України!

Фронтмен групи Бумбокс Андрій Хливнюк та Асоціація “IT Ukraine” збирають кошти на українські багаторазові ударні дрони Punisher.

Компанія Intellias проводить щорічний проєкт Ecomobility Summer 2.0

Ecomobility Summer 2.0 – серії велосипедних подій, цікавих лекцій та дискусій, яка має на меті розвиток екологічного транспорту та допомогу українській армії.

Збір на коптер для ЗСУ

Odesa IT Family відкриває терміновий збір коштів для військової частини А3425! 

Підписка на новини від спільноти