Благодійність – це одна з пріоритетних цілей Odesa IT Family.

Разом з БФ “Корпорація Монстрів» на суму 52 000 грн було закуплено 4 пульсоксиметра для недоношених дітей, які дозволять відстежувати життєво важливі параметри для правильної тактики подальшого лікування і негайного реагування в складних ситуаціях, та стрижні для лікування переломів у дітей.

Ще 67 500 грн було витрачено на білірубінометр. Завдяки транскутанному білірубінометру зникає необхідність робити прямі збори крові у малюків, щоб перевірити здоров’я. Тепер за декілька секунд можна зрозуміти, чи хворіє малюк, та вчасно надати допомогу.

Усі ці прилади були передані у відділення реанімації недоношених дітей Дитячої обласної лікарні.

Ми щиро вдячні співробітникам членів-учасників Odesa IT Family, а саме ABSoft, Capgemini Engineering, DataArt, Digis та Luxoft, за значний внесок в рятування життя дітей. А також Odesa TechTalks за кооперацію в придбанні приладів та допомогу від учасників технічних заходів у розмірі в 17 500 грн.

Кожна людина, яка робить благодійний внесок – герой, і ми дуже раді, що ви всі доєдналися.

Приємно відмічати, що спільними зусиллями ми здатні змінювати не лише IT-сектор, але й сприяти наданню невідкладної допомоги дітям.

Ми пишаємось кожним внеском та кожним з вас, хто приєднався до нашої ініціативи. Дякуємо!

Також дивись
Оновлено список коворкінгів

Здається ніщо не спроможне зупинити наших людей хоч на секунду і навіть маючи проблеми з відключенням світла, ми бачимо як всі знов об’єднуються і допомагають один одному з місцями для роботи.

“Cтарлінки для чайників”: що, для кого, навіщо?

Минулого тижня Odesa IT Family провели вебінар на тему використання старлінків, ми запросили Святослава Потєєнко, Senior Python Developer DataArt, досвідченного експерта, розповісти всі нюанси, аби ви змогли уникнути багатьох помилок.

Результати зустрічі з HR-менеджерами

Допомагаємо один одному, аби самим ставати сильніше. Odesa IT Family разом з UniEd провели двоформатну зустріч — офлайн
та онлайн — з HR-менеджерами.

Результати ​​воркшопу з дизайн-мислення

Odesa IT Family разом зі студією Кирєєва-Журенка провели онлайн-воркшоп, де за 3 години учасники опанували 20 технік дизайн-мислення, які допоможуть застосувати орієнтований на людину дизайн у бізнесі, соціальних проблемах, управлінні, дизайні інтерфейсів та особистому житті.

Підписка на новини від спільноти