Благодійність – це одна з пріоритетних цілей Odesa IT Family.

Разом з БФ “Корпорація Монстрів» на суму 52 000 грн було закуплено 4 пульсоксиметра для недоношених дітей, які дозволять відстежувати життєво важливі параметри для правильної тактики подальшого лікування і негайного реагування в складних ситуаціях, та стрижні для лікування переломів у дітей.

Ще 67 500 грн було витрачено на білірубінометр. Завдяки транскутанному білірубінометру зникає необхідність робити прямі збори крові у малюків, щоб перевірити здоров’я. Тепер за декілька секунд можна зрозуміти, чи хворіє малюк, та вчасно надати допомогу.

Усі ці прилади були передані у відділення реанімації недоношених дітей Дитячої обласної лікарні.

Ми щиро вдячні співробітникам членів-учасників Odesa IT Family, а саме ABSoft, Capgemini Engineering, DataArt, Digis та Luxoft, за значний внесок в рятування життя дітей. А також Odesa TechTalks за кооперацію в придбанні приладів та допомогу від учасників технічних заходів у розмірі в 17 500 грн.

Кожна людина, яка робить благодійний внесок – герой, і ми дуже раді, що ви всі доєдналися.

Приємно відмічати, що спільними зусиллями ми здатні змінювати не лише IT-сектор, але й сприяти наданню невідкладної допомоги дітям.

Ми пишаємось кожним внеском та кожним з вас, хто приєднався до нашої ініціативи. Дякуємо!

Також дивись
IT Wave One day business Conference

ІТ-індустрія стала опорою для країни та її економіки у час війни.  Odesa IT Family за підтримки компаній-учасниць та партнерів активно  працює над розвитком IT-галузі в Одесі та регіоні. 

U-Nation Conference

В Одесі до Дня Європи відбувся U-Nation Conference – для всіх, хто прагне створити сучасну Україну нашої мрії!

Сучасні технології в ІТ: які вони?

18-19 травня за підтримки генерального партнера Odesa IT Family на базі Інституту комп’ютерних систем Національного університету “Одеська політехніка” відбулась XIII міжнародна наукова конференція “Сучасні Інформаційні Технології 2023”. В конференції взяли участь понад 100 молодих дослідників та студентів.

Профорієнтаційні лекції для студентів і школярів

“Культурні відмінності в корпоративній культурі” та “AI в UX-дизайні: від початку до вдосконалення” — про це поговорили зі студентами 5 травня.

Підписка на новини від спільноти