English speaking club від Odesa IT Family

English speaking club від Odesa IT Family: яких результатів ми досягнули?

Цього року ми запустили новий проєкт для студентів, адже без якійсної англійської в IT дуже важко. Разом з викладачкою Світланою Ізуграфовою ми вже пройшли:
🔹Вимова. Як правильно звучать британські та американські звуки
🔹Загальна термінологія ІТ. Що таке фідбек, дедлайн тощо?
🔹 Натхнення в ІТ. Що надихало людство на створення нових технологій.
🔹 CV — докладний розбір, що це, які бувають види, як складати + індивідуальна практика з створенням власного прикладу та фідбеком

Найближчим часом також пройдемо Cover letter — його ціль, структуру, як правильно складати та як складати формальні листи, для чого вони потрібні, хто і коли їх використовує.

Дякуємо Світлані за її надихаючі заняття, а студентам бажаємо мотивації і подальших успіхів!

Реєстрація: http://surl.li/lviez

Також дивись
Концепція MVP-продукту в студентських розробках

Мінімально життєздатні продукти (MVP) — це не продукти з обмеженою функціональністю, а “стратегія, яка використовується для швидкого та кількісного дослідження ринку для конкретного продукту чи функції
продукту”.
Про світ MVP в розробках студентських проєктів розповідав Віктор Яценко, HRD, продакт, прожект на лекції в рамках проєкту “IT Starts”.

Сталий розвиток і цифрові інновації: сьогодення та майбутнє

17 травня Odesa IT Family доєдналась до конференції “Сталий розвиток і цифрові інновації: сьогодення та майбутнє” від Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку!

Відбулася IT Wave One-Day Business Conference

Минулого тижня відбулася наша знакова подія — IT Wave One-Day Business Conference, яка зібрала понад 80 учасників та численних онлайн-слухачів з усіх куточків України та не тільки завдяки стрім-трансляції! Ця конференція стала справжньою хвилею інновацій, знань та натхнення для HR-ів та рекрутерів.

IT Wave One-Day Business Conference

IT Wave One-Day Business Conference вже в цю п’ятницю!
Запрошуємо всіх, хто в Одесі зустрітись з нами офлайн для “живого” обміну досвідом, але всі бажаючі також можуть долучитись онлайн!

Підписка на новини від спільноти