Intellias з Career Hub переміг у номінації HR Brand Ukraine

Проєкт Career Hub, завдяки якому спеціалісти та спеціалістки ІТ-компанії Intellias самостійно керують своєю кар’єрою, отримав найвищу відзнаку Премії HR-бренд Україна 2022. Intellias здобув перемогу у номінації “Кращий проєкт з навчання та розвитку працівників”.  

Career Hub перетворює професійне зростання в Intellias у легкий, зручний та прозорий процес. Платформа стала єдиним центром, який об’єднав усі професійні та кар’єрні можливості: починаючи з фідбеку, перевірки навичок, тренінгів, менторства і закінчуючи ротацією, релокацією та переглядом компенсацій та бенефітів. 

Спеціалістки та спеціалістки Intellias успішно користуються Career Hub з листопада 2021 року. В основі Career Hub, як і в основі Intellias, принцип людяності. Він втілюється в абсолютно всіх процесах: від щоденних завдань до глобальних рішень.  

“Career Hub допомагає нам втілювати людяний підхід у реальних робочих процесах. Створюючи платформу, ми поставили людину в центрі компанії та допомогли їй самостійно керувати усіма сервісами, які необхідні для її професійного зростання. Усі кар’єрні можливості в Intellias починаються з натискання однієї кнопки”, – Роман Гапачило, VP, Talent Management в Intellias. 

Платформа розпочала свою роботу до повномасштабного вторгнення Росії, однак одне з її завдань зараз – невідкладно реагувати на кризові виклики. Серед низки можливостей Career Hub  є опція Emergency. Вона, зокрема, дозволяє отримати компенсацію витрат на евакуацію допомогу у пошуку житла для довгого перебування тощо. 

У такі важкі для країни часи ми не втратили людяність і довели не на словах, а на ділі, що люди – це наш капітал і основна цінність бізнесу. Важливо висвітлити такі практики, як в умовах війни працюють human to human стратегії. Важливо мати якісний обмін досвідом, надихатися сміливістю тих, що працюють, апробують, перезбирують моделі і діляться здобутками. Те, що напрацьовуємо зараз в умовах війни, унікальне для світових практик”, – Лариса Онипко, керівниця премії HR Brand Ukraine.

Керуючись принципом людяності, Intellias створює комфортне середовище, орієнтоване на людину, з гнучким робочим графіком та робочими місцями. Так, працівники Intellias уже давно самостійно обирають зручний для роботи час та формат  – в офісі, віддалено або ж поєднувати обидва варіанти. 

Компанія докладає максимум зусиль до постійного удосконалення умов роботи для спеціалістів та спеціалісток. Багато років поспіль компанія є одним із найкращих ІТ роботодавців за версією DOU –  найбільшої ІТ спільноти в Україні. У 2020 та 2021 роках Intellias отримував таке ж звання від Forbes та EY. 

Розділяючи принцип соціально відповідального бізнесу, Intellias підтримує соціально-важливі проєкти. Intellias став першою ІТ-компанією в Україні, яка підписала Women Empowerment Principles і долучилась до глобального руху за гендерну рівність на робочому місці та у суспільстві. У компанії створили корпоративну спільноту IntelliWomen – простір, у межах якого спеціалістки діляться досвідом та підтримкою.

Одним із фокусів CSR-стратегії Intellias є сталий розвиток розумних та екологічних міст. Компанія активно розвиває вело- та екомобільну культуру у своїх офісах і в українському суспільстві загалом. 

Ще у 2021 році компанія запустила корпоративну краудфандингову платформу IntelliShare. Спеціалістки та спеціалісти Intellias можуть ініціювати та підтримувати важливі для них соціальні проєкти. З часу повномасштабного вторгнення, платформа допомагає проводити централізовані, масштабні збори коштів на підтримку мобілізованих колег, їхніх близьких та захисників загалом. Загалом загальна сума підтримки для ЗСУ, яку зібрала команда Intellias, становить понад 32 млн гривень – і вона постійно зростає.

 

Про Intellias

Intellias – одна з найбільших українських ІТ компаній. Розробницькі центри компанії розташовані в Польщі, Україні, Хорватії, Болгарії, Іспанії, Португалії, Колумбії та Індії. Також Intellias представлений у Німеччині, США та Об’єднаних Арабських Еміратах. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на технологічних рішеннях, автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях. Технологічними продуктами, які розробляють інженери Intellias, користуються понад 2 млрд людей в усьому світі. Багато років поспіль Intellias є одним із найкращих ІТ роботодавців за версією DOU – найбільшої ІТ спільноти в Україні. У 2020 та 2021 роках компанія отримала таке ж звання від Forbes та EY Ukraine. Intellias двічі здобув звання «Велопрацедавця року».

 

Про HR Brand Ukraine 

HR Brand Ukraine – це головна, щорічна, незалежна, авторитетна премія в Україні за найбільш успішні проєкти в галузі управління людським капіталом, репутацією та іміджем компаній як роботодавців.  Премія має на меті популяризувати найбільш успішні кейси у галузі управління людським капіталом, репутацією та іміджем компанії як роботодавця. Екпертна оцінка забезпечує визнання проєктів у бізнес-спільноті та сприяє розвитку культури HR-брендингу в Україні.

Також дивись
Концепція MVP-продукту в студентських розробках

Мінімально життєздатні продукти (MVP) — це не продукти з обмеженою функціональністю, а “стратегія, яка використовується для швидкого та кількісного дослідження ринку для конкретного продукту чи функції
продукту”.
Про світ MVP в розробках студентських проєктів розповідав Віктор Яценко, HRD, продакт, прожект на лекції в рамках проєкту “IT Starts”.

Сталий розвиток і цифрові інновації: сьогодення та майбутнє

17 травня Odesa IT Family доєдналась до конференції “Сталий розвиток і цифрові інновації: сьогодення та майбутнє” від Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку!

Відбулася IT Wave One-Day Business Conference

Минулого тижня відбулася наша знакова подія — IT Wave One-Day Business Conference, яка зібрала понад 80 учасників та численних онлайн-слухачів з усіх куточків України та не тільки завдяки стрім-трансляції! Ця конференція стала справжньою хвилею інновацій, знань та натхнення для HR-ів та рекрутерів.

IT Wave One-Day Business Conference

IT Wave One-Day Business Conference вже в цю п’ятницю!
Запрошуємо всіх, хто в Одесі зустрітись з нами офлайн для “живого” обміну досвідом, але всі бажаючі також можуть долучитись онлайн!

Підписка на новини від спільноти