Ірина Дятленко, Regional Director в Luxoft Ukraine

У рубриці “Знайомство з командою” Ірина Дятленко — член Наглядової ради Odesa IT Family,  Regional Director в Luxoft Ukraine.

Наглядова рада є ключовим органом в діяльності нашої організації. Як її член Ірина одна з тих, хто контролює нашу діяльність та може вносити корективи в прийняті рішення, бере участь у вирішенні питань,  винесених на розгляд, при голосуванні за той чи інший проєкт має свій голос.

Ірина дуже сприяє розвитку освіти, саме тому підтримує всі освітні проєкти, серед яких проведення хакатонів та освітніх конференцій. Окрім цього, завжди підтримує команду експертизою та порадами.

 

🔷Чому ви обрали IT-сферу?
Я люблю IT тому, що це не лише про технологічність. IT неймовірним чином переплітає в собі знання із багатьох сфер та різноманітних напрямів. Якщо людина прагне розвивати свій кругозір не зупиняючись, то IT найкращий вибір. Мій кар’єрний шлях в IT почався в 2019 році, коли я доєдналася до компанії Luxoft у ролі Human Resources Business Partner. Через три роки я перейшла на посаду Regional Director.

 

🔷Що кластер дає вашій компанії?

Найважливіше можливість постійного нетворкінгу з колегами із інших компаній. Завдяки своїм проєктам Odesa IT Family відіграє важливу роль у розвитку IT-індустрії в регіоні. Залучення до таких проєктів має значний вплив на успіх компаній, які працюють в регіоні.

 

🔷Які плани/проєкти плануєте реалізувати у 2023 році у Family?

Проєкти, які мають на меті розвиток галузі та залучення нових талантів до індустрії. А також, участь в конференціях, нетворкінг та соціальні проєкти.

 

Також дивись
Akkerman Solutions Ukraine

23-26 березня відбудеться хакатон FRESH AIR 2023 з розробки застосунків соціального напрямку.  Компанія Akkerman виступає основним фінансовим спонсором заходу, саме завдяки їй переможців чекає  вагомий грошовий приз!

Андрій Сильчук, Head of R&D Center & Delivery Director DataArt

IT Family допомагає об’єднати IT-ком’юніті Одеси, зібрати разом найактивніших його представників під одним дахом. А разом ми завжди можемо взяти на себе більш амбітні та цікаві проєкти, ніж поодинці.

EXPO 2030

Odesa IT Family є партнером Одеси та області як кандидата на проведення EXPO 2030. Ми всебічно підтримуємо можливість покращити імідж Одеси як міста IT-технологій та ідеального місця для зростання міжнародних компаній та інноваційних стартапів.

8 березня

Як ви святкуєте та чи святкуєте взагалі 8 березня? З таким питанням Odesa IT Family звернулась до наших компаній-учасниць і хочемо поділитись, які результати отримали.

Підписка на новини від спільноти