Ірина Дятленко, Regional Director в Luxoft Ukraine

У рубриці “Знайомство з командою” Ірина Дятленко — член Наглядової ради Odesa IT Family,  Regional Director в Luxoft Ukraine.

Наглядова рада є ключовим органом в діяльності нашої організації. Як її член Ірина одна з тих, хто контролює нашу діяльність та може вносити корективи в прийняті рішення, бере участь у вирішенні питань,  винесених на розгляд, при голосуванні за той чи інший проєкт має свій голос.

Ірина дуже сприяє розвитку освіти, саме тому підтримує всі освітні проєкти, серед яких проведення хакатонів та освітніх конференцій. Окрім цього, завжди підтримує команду експертизою та порадами.

 

🔷Чому ви обрали IT-сферу?
Я люблю IT тому, що це не лише про технологічність. IT неймовірним чином переплітає в собі знання із багатьох сфер та різноманітних напрямів. Якщо людина прагне розвивати свій кругозір не зупиняючись, то IT найкращий вибір. Мій кар’єрний шлях в IT почався в 2019 році, коли я доєдналася до компанії Luxoft у ролі Human Resources Business Partner. Через три роки я перейшла на посаду Regional Director.

 

🔷Що кластер дає вашій компанії?

Найважливіше можливість постійного нетворкінгу з колегами із інших компаній. Завдяки своїм проєктам Odesa IT Family відіграє важливу роль у розвитку IT-індустрії в регіоні. Залучення до таких проєктів має значний вплив на успіх компаній, які працюють в регіоні.

 

🔷Які плани/проєкти плануєте реалізувати у 2023 році у Family?

Проєкти, які мають на меті розвиток галузі та залучення нових талантів до індустрії. А також, участь в конференціях, нетворкінг та соціальні проєкти.

 

Також дивись
“Штучний Інтелект у бізнесі на прикладі LLM (Large Language Model)”

“Штучний Інтелект у бізнесі на прикладі LLM (Large Language Model)” — нові теми, які усвоювали студенти в рамках проєкту IT Starts. А занурював їх у світ LLM Anton Liutov, Senior ML Engineer в DataArt, який має більше 6 років досвіду в Data Science та більше 5 проєктів з LLM.

Тренінг з “Комунікації”

Активні учасники отримали подарунки від Люксофт, а також кожен отримав крутий електронний серифікат по завершенню.

“Оновлена інформатика — ІТ‑студії” в рамках програми EU4Digital Ukraine

Odesa IT Family разом з фахівцями наших компаній-учасниць активно бере участь у проєкті Міністерства цифрової трансформації України та Міністерства освіти і науки України “Оновлена інформатика — ІТ‑студії” в рамках програми EU4Digital Ukraine.

Зустріч з міністром цифрової трансформації України

Ми в Odesa IT Family віримо в синергію, переконані що разом ми сильніші та ефективніші, саме тому важливо підтримувати постіний діалог бізнесу з владою.

Підписка на новини від спільноти