Ірина Дятленко, Regional Director в Luxoft Ukraine

У рубриці “Знайомство з командою” Ірина Дятленко — член Наглядової ради Odesa IT Family,  Regional Director в Luxoft Ukraine.

Наглядова рада є ключовим органом в діяльності нашої організації. Як її член Ірина одна з тих, хто контролює нашу діяльність та може вносити корективи в прийняті рішення, бере участь у вирішенні питань,  винесених на розгляд, при голосуванні за той чи інший проєкт має свій голос.

Ірина дуже сприяє розвитку освіти, саме тому підтримує всі освітні проєкти, серед яких проведення хакатонів та освітніх конференцій. Окрім цього, завжди підтримує команду експертизою та порадами.

 

🔷Чому ви обрали IT-сферу?
Я люблю IT тому, що це не лише про технологічність. IT неймовірним чином переплітає в собі знання із багатьох сфер та різноманітних напрямів. Якщо людина прагне розвивати свій кругозір не зупиняючись, то IT найкращий вибір. Мій кар’єрний шлях в IT почався в 2019 році, коли я доєдналася до компанії Luxoft у ролі Human Resources Business Partner. Через три роки я перейшла на посаду Regional Director.

 

🔷Що кластер дає вашій компанії?

Найважливіше можливість постійного нетворкінгу з колегами із інших компаній. Завдяки своїм проєктам Odesa IT Family відіграє важливу роль у розвитку IT-індустрії в регіоні. Залучення до таких проєктів має значний вплив на успіх компаній, які працюють в регіоні.

 

🔷Які плани/проєкти плануєте реалізувати у 2023 році у Family?

Проєкти, які мають на меті розвиток галузі та залучення нових талантів до індустрії. А також, участь в конференціях, нетворкінг та соціальні проєкти.

 

Також дивись
Ukrainian Startup Conference від U-Nation

Odesa IT Family стала партнерами Ukrainian Startup Conference від U-Nation для популяризації стартапів та інновацій в Україні.

Відбувся Odesa Cloud Native #33: Grafana stack

Відбувся Odesa Cloud Native #33: Grafana stack, до якого доєдналась Odesa IT Family. Це була лише перша зустріч, на наступній зустрінемось у вересні, тож радимо слідкувати за новинами. Анонс вже скоро.

Візія людського капіталу для ІТ-галузі

Світ не стоїть на місці і це варто усвідомлювати. Kharkiv IT Cluster ініціював фасилітаційну сесію з ключовими стейкхолдерами в ІТ-освіті щодо візії людського капіталу для ІТ-галузі. Odesa IT Family мала честь бути дотичною до такого значущого для галузі заходу.

Завершився кібертурнір AIR CUP 2023

Яскраві 2 дні, чудові емоції разом з 12 командами на кібертурнірі AIRCup.

Підписка на новини від спільноти