“IT MACER RACE 2023”

Долучились до фестивалю інновацій “IT MACER RACE 2023”!

20-22 липня в Одесі відбувся фестиваль, який об‘єднав освітян, представників компаній та громадських організацій. З нашої сторони до фестивалю долучилися Odesa IT Family та наша компанія-учасниця Luxoft. Екатерина Соловей, CEO Odesa IT Family, розповіла про нашу організацію та проєкти, які ми наразі організовуємо, а Irina Diatlenko, Regional Director/ Global Career Hub Head at Luxoft, Board member Odesa IT Family, та Роман Сміцький, Senior Software Test Specialist at Luxoft, презентували лекції на тему автомобільної галузі.

Мета заходу — навчати молодих талантів та перетворювати їх у креативних спеціалістів, які володіють знаннями в галузі Інтернету речей, робототехніки, штучного інтелекту, розумної автоматизації та розумної мобільності.

На учасників чекали майстер-класи, практичні тренінги, дискусії, семінари та катання на біговелах. Це було незабутнє занурення у світ інновацій!

Висловлюємо величезну подяку організаторам НТУ “Дніпровська політехніка” за те, що у цей нелегкий час відвідали Одесу і організували такий корисний і цікавий захід! Радіємо можливості співпрацювати!

Також дивись
Відбувся масштабний День донора

21 червня відбувся масштабний День донора, організований компаніями Odesa IT Family та Intellias у співпраці з Одеською обласною станцією переливання крові. Подія зібрала представників багатьох компаній, які активно підтримують соціальні проєкти та долучилися до цієї благородної справи.

Відбувся круглий стіл з представниками ОВА

17 червня відбувся круглий стіл з представниками ОВА. Керівництво напрямку цифровізації а саме заступник голови Одеської обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Сергій Кропива проявив ініціативу і запросив спільноту на круглий стіл оффлайн.

Відбувся День відкритих дверей в МГУ

На Факультеті кібербезпеки, програмної інженерії та компʼютерних наук в МГУ відбувся День відкритих дверей!

Особливості оновлення військово-облікових даних. Правові аспекти для громадян та підприємств

“Особливості оновлення військово-облікових даних. Правові аспекти для громадян та підприємств” — тема, яка викликає багато інтересу, адже є надзвичайно актуальною.
Саме тому разом з нашими партнерами, компанією DT Partners, ми провели юридичний вебінар. Консультувала і ділилась останніми апдейтами Ірина Гаврилюк, адвокат DT Partners.

Підписка на новини від спільноти