“IT MACER RACE 2023”

Долучились до фестивалю інновацій “IT MACER RACE 2023”!

20-22 липня в Одесі відбувся фестиваль, який об‘єднав освітян, представників компаній та громадських організацій. З нашої сторони до фестивалю долучилися Odesa IT Family та наша компанія-учасниця Luxoft. Екатерина Соловей, CEO Odesa IT Family, розповіла про нашу організацію та проєкти, які ми наразі організовуємо, а Irina Diatlenko, Regional Director/ Global Career Hub Head at Luxoft, Board member Odesa IT Family, та Роман Сміцький, Senior Software Test Specialist at Luxoft, презентували лекції на тему автомобільної галузі.

Мета заходу — навчати молодих талантів та перетворювати їх у креативних спеціалістів, які володіють знаннями в галузі Інтернету речей, робототехніки, штучного інтелекту, розумної автоматизації та розумної мобільності.

На учасників чекали майстер-класи, практичні тренінги, дискусії, семінари та катання на біговелах. Це було незабутнє занурення у світ інновацій!

Висловлюємо величезну подяку організаторам НТУ “Дніпровська політехніка” за те, що у цей нелегкий час відвідали Одесу і організували такий корисний і цікавий захід! Радіємо можливості співпрацювати!

Також дивись
Тренінг з “Комунікації”

Активні учасники отримали подарунки від Люксофт, а також кожен отримав крутий електронний серифікат по завершенню.

“Оновлена інформатика — ІТ‑студії” в рамках програми EU4Digital Ukraine

Odesa IT Family разом з фахівцями наших компаній-учасниць активно бере участь у проєкті Міністерства цифрової трансформації України та Міністерства освіти і науки України “Оновлена інформатика — ІТ‑студії” в рамках програми EU4Digital Ukraine.

Зустріч з міністром цифрової трансформації України

Ми в Odesa IT Family віримо в синергію, переконані що разом ми сильніші та ефективніші, саме тому важливо підтримувати постіний діалог бізнесу з владою.

“IT Starts” Особистий бренд

Вікторія Захарова — HRD Nayax/ Кар’єрний консультант в ІТ, досвідчений професіонал у сфері людських ресурсів, ділиться своєю експертизою, нагромадженою протягом 13 років роботи з людьми.

Підписка на новини від спільноти