“IT MACER RACE 2023”

Долучились до фестивалю інновацій “IT MACER RACE 2023”!

20-22 липня в Одесі відбувся фестиваль, який об‘єднав освітян, представників компаній та громадських організацій. З нашої сторони до фестивалю долучилися Odesa IT Family та наша компанія-учасниця Luxoft. Екатерина Соловей, CEO Odesa IT Family, розповіла про нашу організацію та проєкти, які ми наразі організовуємо, а Irina Diatlenko, Regional Director/ Global Career Hub Head at Luxoft, Board member Odesa IT Family, та Роман Сміцький, Senior Software Test Specialist at Luxoft, презентували лекції на тему автомобільної галузі.

Мета заходу — навчати молодих талантів та перетворювати їх у креативних спеціалістів, які володіють знаннями в галузі Інтернету речей, робототехніки, штучного інтелекту, розумної автоматизації та розумної мобільності.

На учасників чекали майстер-класи, практичні тренінги, дискусії, семінари та катання на біговелах. Це було незабутнє занурення у світ інновацій!

Висловлюємо величезну подяку організаторам НТУ “Дніпровська політехніка” за те, що у цей нелегкий час відвідали Одесу і організували такий корисний і цікавий захід! Радіємо можливості співпрацювати!

Також дивись
Ukrainian Startup Conference від U-Nation

Odesa IT Family стала партнерами Ukrainian Startup Conference від U-Nation для популяризації стартапів та інновацій в Україні.

Відбувся Odesa Cloud Native #33: Grafana stack

Відбувся Odesa Cloud Native #33: Grafana stack, до якого доєдналась Odesa IT Family. Це була лише перша зустріч, на наступній зустрінемось у вересні, тож радимо слідкувати за новинами. Анонс вже скоро.

Візія людського капіталу для ІТ-галузі

Світ не стоїть на місці і це варто усвідомлювати. Kharkiv IT Cluster ініціював фасилітаційну сесію з ключовими стейкхолдерами в ІТ-освіті щодо візії людського капіталу для ІТ-галузі. Odesa IT Family мала честь бути дотичною до такого значущого для галузі заходу.

Завершився кібертурнір AIR CUP 2023

Яскраві 2 дні, чудові емоції разом з 12 командами на кібертурнірі AIRCup.

Підписка на новини від спільноти