IT Wave One-Day Business Conference на тему інвестицій відбулась

IT Wave One-Day Business Conference на тему інвестицій відбулась!

Ми надзвичайно щасливі, що нам вдалось організувати для вас конференцію з такою актуальною темою, а наші спікери змогли поділитись своєю багаторічною експертизою, адже фінансова свобода айтівців дозволяє стало робити благодійні внески, підкріплює національну валюту, допомагає тримати економічний фронт.

Ерік Найман, засновник інвестиційного радника hugs.ua (https://hugs.ua/) і автор 6 книг по трейдингу та інвестуванню, розпочав нашу зустріч з теми “Інвестиції для айтівців”. Дмитро Ткаченко, бізнес-адвокат, засновник і керуючий партнер Адвокатського об’єднання DT Partners LF, поділився з нами основними ризиками інвестування у будівництво. А Любомир Остапів, відомий український фінансист, засновник соціального проєкту “Сімейний Бюджет”, партнер iPlan.ua, автор книг, розповів про те, як визначити для себе і наповнити змістом і грошима фінансову свободу.

Щиро вдячні нашим партнерам — UKRSIBBANK BNP Paribas Group, Dt Partners — за підтримку!

Також дивись
“Штучний Інтелект у бізнесі на прикладі LLM (Large Language Model)”

“Штучний Інтелект у бізнесі на прикладі LLM (Large Language Model)” — нові теми, які усвоювали студенти в рамках проєкту IT Starts. А занурював їх у світ LLM Anton Liutov, Senior ML Engineer в DataArt, який має більше 6 років досвіду в Data Science та більше 5 проєктів з LLM.

Тренінг з “Комунікації”

Активні учасники отримали подарунки від Люксофт, а також кожен отримав крутий електронний серифікат по завершенню.

“Оновлена інформатика — ІТ‑студії” в рамках програми EU4Digital Ukraine

Odesa IT Family разом з фахівцями наших компаній-учасниць активно бере участь у проєкті Міністерства цифрової трансформації України та Міністерства освіти і науки України “Оновлена інформатика — ІТ‑студії” в рамках програми EU4Digital Ukraine.

Зустріч з міністром цифрової трансформації України

Ми в Odesa IT Family віримо в синергію, переконані що разом ми сильніші та ефективніші, саме тому важливо підтримувати постіний діалог бізнесу з владою.

Підписка на новини від спільноти