Компанія Intellias приєдналась до Глобального договору ООН

У вересні 2021 року компанія Intellias приєдналась до мережі Глобального договору ООН. Разом з цим, компанія взяла на себе зобов’язання дотримуватись Десяти принципів Глобального договору за чотирма напрямками: захист прав людини, трудові відносини, охорона навколишнього середовища та боротьба з корупцією. Відтепер ці принципи мають стати частиною стратегії, культури та щоденної діяльності компанії.

«Ми впевнені, що без участі бізнесу досягнення Цілей сталого розвитку ООН неможливе. Intellias активно долучається до реалізації соціально-відповідальних проєктів. Членство у мережі Глобального договору — це можливість стати частиною відповідальної спільноти, яка задає тренди та усвідомлює, що сталість — це не додаткова опція, а обов’язок кожної компанії», — говорить CEO та співзасновник IntelliasВіталій Седлер.

Intellias вже кілька років поспіль поширює ідеї екомобільності: заохочує використовувати електромобілі та велосипеди. Підтримка велоруху в компанії відбувається на стратегічному рівні, саме тому вона вже двічі здобувала звання «Велопрацедавця року». Таким чином, компанія робить внесок у досягнення Глобальної цілі №11 «Сталий розвиток міст і громад».

Також Intellias підтримує досягнення цілі №5 «Гендерна рівність», ставши першою ІТ-компанією в Україні, яка підписала Принципи розширення прав і можливостей жінок (Women Empowerment Principles, WEP), ініційовані Глобальним Договором ООН та агенцією ООН Жінки. WEP — це 7 принципів, які є орієнтиром для бізнесів, що прагнуть забезпечити права людини та подолати будь-які прояви дискримінації. Зараз компанія розробляє стратегію гендерної рівності, сприяє професійному та лідерському розвитку жінок, організовує освітні заходи щодо недискримінації й рівних можливостей тощо. Тим самим, Intellias долучилась до глобального руху за гендерну рівність на робочому місці та у суспільстві.

Надалі компанія планує лише збільшувати свій внесок у досягнення Цілей сталого розвитку ООН. Членство в мережі Глобального договору лише сприятиме цьому, відкривши доступ до найкращих світових та українських практик зі сталого розвитку. Крім того, як член мережі, компанія робитиме щорічний публічний звіт щодо своє роботи з досягнення Цілей сталого розвитку ООН.

Також дивись
Майбутнє починається тут — у стінах alma mater

В понеділок в університеті ім. Мечникова відбувся захист бакалаврських робіт студентів Освітньої програми Комп’ютерні науки. 17 випускників представили свої дослідження, і це було справді гідно оплесків.

Лідер (без) інструкції — саме такий сьогоднішній керівник

На першій панельній дискусії IT Wave 2025 говорили про те, що не вкладається у шаблони й посадові інструкції. Бо керувати командою в епоху штучного інтелекту, турбулентності й поколінь Z та Alpha — це вже не про контроль. Це про чуйність, адаптивність і сенс.

IT WAVE XI

20 червня в Одесі зібралися ті, хто не просто встигає за змінами, а створює їх. Лідери ІТ, HR, маркетингу, комунікацій і технологій говорили про головне — як не перегоріти, не втратити сенс і зберегти людяність у цифрову епоху.

Partnerships for Horizon Europe

P4HEU — це онлайн-подія, що об’єднує компанії, науково-дослідні центри, університети, муніципалітети та організації, зацікавлені у подачі проєктів на Horizon Europe 2025-2027.

Підписка на новини від спільноти