Марія Субач, People Business Partner у Provectus

Наше традиційне знайомство з командою продовжується! Сьогодні в рубриці Марія Субач, People Business Partner у Provectus.

Маша дуже гармонійно долучилась до команди та зайняла проактивну позицію в багатьох наших проєктах. За її підтримки ми досить швидко організували і профорієнтаційні лекції в Мечнікова, і Хакатон, і ще багато інших ініціатив. Саме вона ініціювала внутрішній збір на благодійність, до якого вже згодом долучились і інші наши учасники. Ми вдячні Марії за її підтримку і активну залученість.

 

🔸️Чому обрали IT-сферу?

В IT сферу я потрапила у 2015 році тоді я якраз закінчила Одеський національний політехнічний університет за спеціалізацією “Економічна кібернетика”. Я вже мала досвід роботи в сфері обслуговування та помітила, що програмування мені не так легко дається, як спілкування з людьми.  Однак, завдяки своїй вищій освіті та відмінному рівню англійської мови, я зуміла пройти співбесіду на посаду Researcher в Luxoft. Після півроку роботи, я зрозуміла, що мене цікавить не тільки найм, але й професійний розвиток людей у компанії. 

 

У 2016 році я вже перейшла до Beetroot на посаду Full-stack HR, коли компанія ще була дуже маленькою до 50 людей. Там я займалася всіма аспектами HR-діяльності, включаючи спілкування з клієнтами зі Швеції, Ізраїлю, США та Німеччини. Я консультувала їх з питань побудови процесів роботи з українськими командами, наймала для них спеціалістів, щоб забезпечувати зростання команд та вела тих спеціалістів, які вже були в командах, щодо вирішення всіх їхніх запитань. Крім того, я співпрацювала з іншими HR-спеціалістами, щоб створювати для Beetroot різні процеси та ініціативи, що допомагають розвивати бізнес. Протягом шести років роботи я працювала на різних посадах, включаючи Full-stack HR, Talent Acquisition Specialist, HR & Account manager та Internal Сommunications Specialist. Навіть пішла в декретну відпустку. Цей досвід був для мене надзвичайно корисним і я завжди згадуватиму команду та людей, з якими працювала з великою вдячністю та теплом.

 

У листопаді 2022 року я приєдналася до компанії Provectus на посаді People Business Partner, де наразі веду близько 120 спеціалістів. Мої обов’язки полягають у консультуванні менеджерів щодо внутрішніх процесів та відповіді на будь-які запитання щодо їх спеціалістів. Я також допомагаю створювати нові внутрішні процеси, інструменти та програми, що забезпечують комфортну та ефективну роботу.

 

🔸️Яка ваша роль в Odesa IT Family?

Я є представником від компанії Provectus на зустрічах Одеської IT Family. Основна моя задача це бути проінформованою про проєкти та ініціативи, які плануються спілкою, аби мати змогу донести їхню цінність до керівництва компанії та забезпечити нашу безпосередню участь у всіх тих з ініціатив, як співпадають з цінностями та стратегією розвитку Provectus як бізнесу.

 

🔸️Що кластер дає вашій компанії?

Членство в Odesa IT Family надає нашій компанії можливість брати участь у більшій кількості ініціатив, ніж ми могли б організувати самостійно. Організація конференцій або освітніх заходів для студентів є великою роботою, і буває важко знайти час для цього. Однак, коли Одеська IT-спільнота бере на себе координаційні питання, компаніям стає значно легше зробити свій внесок у щось цінне, не витрачаючи при цьому багато часу свого спеціаліста, який є представником у спільноті. Крім того, це надає впізнаваність нашій компанії ми завжди раді бачити згадки про Provectus у розсилках про ініціативи, які ми підтримуємо. Загалом, спільнота  дає круту можливість впливати на розвиток сфери зокрема в Одесі і в Україні в цілому, що є великою цінністю для Provectus.

 

🔸️Які плани та проєкти плануєте реалізувати у 2023 році в Family?

Наразі ми успішно взяли участь у декількох різних івентах для студентів та починаючих спеціалістів в сфері ІТ, таких як хакатон FRESH AIR 2023 , інтерв’ю для одеської QA User Group, серії профорієнтаційних лекцій для студентів університету імені Мечнікова та інших. В цілому, Provectus завжди відкритий для підтримки будь-яких ініціатив та конференцій, що сприяють розвитку ІТ-сфери в Україні та зокрема в місті Одеса, допомагають зміцнювати українську економіку та наближати перемогу України. Ми завжди відкриті до співпраці та готові долучитися до нових проєктів та ініціатив, щоб спільно рухатися до успіху.

 

Також дивись
IT Wave One day business Conference

ІТ-індустрія стала опорою для країни та її економіки у час війни.  Odesa IT Family за підтримки компаній-учасниць та партнерів активно  працює над розвитком IT-галузі в Одесі та регіоні.

U-Nation Conference

В Одесі до Дня Європи відбувся U-Nation Conference – для всіх, хто прагне створити сучасну Україну нашої мрії!

Сучасні технології в ІТ: які вони?

18-19 травня за підтримки генерального партнера Odesa IT Family на базі Інституту комп’ютерних систем Національного університету “Одеська політехніка” відбулась XIII міжнародна наукова конференція “Сучасні Інформаційні Технології 2023”. В конференції взяли участь понад 100 молодих дослідників та студентів.

Профорієнтаційні лекції для студентів і школярів

“Культурні відмінності в корпоративній культурі” та “AI в UX-дизайні: від початку до вдосконалення” — про це поговорили зі студентами 5 травня.

Підписка на новини від спільноти