Перша зустріч зібрання фокус-групи від IT-галузі

Нещодавно за ініціативи Одеської обласної державної (військової) адміністрації, Агенції регіонального розвитку за підтримки Швейцарсько-українського проєкту DECIDE та інших партнерів була проведена перша зустріч зібрання фокус-групи від IT-галузі, яка запропонувала свої ідеї з приводу стратегічного планування для Одеської області.

Питання, які були запропоновані на порядку денному:

  • Організація процесу планування відновлення та розвитку Одеської області.
  • Способи та форми залучення стейкхолдерів до процесу планування.
  • Проблеми та виклики, з якими стикаються стейкхолдери.
  • Ідеї та пропозиції, які стейкхолдери вважають за важливе врахувати при стратегічному плануванні та інше.

Odesa IT Family взяла активну участь в обговоренні. Дякуємо Владу Шимову (Capgemini Engineering), Ірині Дятленко (Luxoft), Вадиму Друмову (Hillel), Світлані Григорівні (Політехніка), Катерині Соловей (Odesa IT Family), Томасу Сілесіену (Akkerman Solutions), Аліні (Akkerman Solutions), Ігорю Мутерко (Netpeak group) та Олексію Борщу (Netpeak group) за цікаві ідеї та пропозиції.

Було проведено swot-аналіз: учасники обмінялись баченням сильних та слабких сторін галузі у регіоні, обміркували можливості та трохи зачіпили тему ризиків. Наступним кроком всі учасники заповнять анкету, де вкажуть, що, на їхню думку,  обов’язково треба врахувати при плануванні та організації процесу розробки Стратегії відновлення та розвитку Одеської області, які ідеї, пропозиції, застереження вони хочуть запропонувати до наповнення Стратегії тощо.

Також дивись
IT Wave One day business Conference

ІТ-індустрія стала опорою для країни та її економіки у час війни.  Odesa IT Family за підтримки компаній-учасниць та партнерів активно  працює над розвитком IT-галузі в Одесі та регіоні.

U-Nation Conference

В Одесі до Дня Європи відбувся U-Nation Conference – для всіх, хто прагне створити сучасну Україну нашої мрії!

Сучасні технології в ІТ: які вони?

18-19 травня за підтримки генерального партнера Odesa IT Family на базі Інституту комп’ютерних систем Національного університету “Одеська політехніка” відбулась XIII міжнародна наукова конференція “Сучасні Інформаційні Технології 2023”. В конференції взяли участь понад 100 молодих дослідників та студентів.

Профорієнтаційні лекції для студентів і школярів

“Культурні відмінності в корпоративній культурі” та “AI в UX-дизайні: від початку до вдосконалення” — про це поговорили зі студентами 5 травня.

Підписка на новини від спільноти