Перша зустріч зібрання фокус-групи від IT-галузі

Нещодавно за ініціативи Одеської обласної державної (військової) адміністрації, Агенції регіонального розвитку за підтримки Швейцарсько-українського проєкту DECIDE та інших партнерів була проведена перша зустріч зібрання фокус-групи від IT-галузі, яка запропонувала свої ідеї з приводу стратегічного планування для Одеської області.

Питання, які були запропоновані на порядку денному:

  • Організація процесу планування відновлення та розвитку Одеської області.
  • Способи та форми залучення стейкхолдерів до процесу планування.
  • Проблеми та виклики, з якими стикаються стейкхолдери.
  • Ідеї та пропозиції, які стейкхолдери вважають за важливе врахувати при стратегічному плануванні та інше.

Odesa IT Family взяла активну участь в обговоренні. Дякуємо Владу Шимову (Capgemini Engineering), Ірині Дятленко (Luxoft), Вадиму Друмову (Hillel), Світлані Григорівні (Політехніка), Катерині Соловей (Odesa IT Family), Томасу Сілесіену (Akkerman Solutions), Аліні (Akkerman Solutions), Ігорю Мутерко (Netpeak group) та Олексію Борщу (Netpeak group) за цікаві ідеї та пропозиції.

Було проведено swot-аналіз: учасники обмінялись баченням сильних та слабких сторін галузі у регіоні, обміркували можливості та трохи зачіпили тему ризиків. Наступним кроком всі учасники заповнять анкету, де вкажуть, що, на їхню думку,  обов’язково треба врахувати при плануванні та організації процесу розробки Стратегії відновлення та розвитку Одеської області, які ідеї, пропозиції, застереження вони хочуть запропонувати до наповнення Стратегії тощо.

Також дивись
Ukrainian Startup Conference від U-Nation

Odesa IT Family стала партнерами Ukrainian Startup Conference від U-Nation для популяризації стартапів та інновацій в Україні.

Відбувся Odesa Cloud Native #33: Grafana stack

Відбувся Odesa Cloud Native #33: Grafana stack, до якого доєдналась Odesa IT Family. Це була лише перша зустріч, на наступній зустрінемось у вересні, тож радимо слідкувати за новинами. Анонс вже скоро.

Візія людського капіталу для ІТ-галузі

Світ не стоїть на місці і це варто усвідомлювати. Kharkiv IT Cluster ініціював фасилітаційну сесію з ключовими стейкхолдерами в ІТ-освіті щодо візії людського капіталу для ІТ-галузі. Odesa IT Family мала честь бути дотичною до такого значущого для галузі заходу.

Завершився кібертурнір AIR CUP 2023

Яскраві 2 дні, чудові емоції разом з 12 командами на кібертурнірі AIRCup.

Підписка на новини від спільноти