Перша зустріч зібрання фокус-групи від IT-галузі

Нещодавно за ініціативи Одеської обласної державної (військової) адміністрації, Агенції регіонального розвитку за підтримки Швейцарсько-українського проєкту DECIDE та інших партнерів була проведена перша зустріч зібрання фокус-групи від IT-галузі, яка запропонувала свої ідеї з приводу стратегічного планування для Одеської області.

Питання, які були запропоновані на порядку денному:

  • Організація процесу планування відновлення та розвитку Одеської області.
  • Способи та форми залучення стейкхолдерів до процесу планування.
  • Проблеми та виклики, з якими стикаються стейкхолдери.
  • Ідеї та пропозиції, які стейкхолдери вважають за важливе врахувати при стратегічному плануванні та інше.

Odesa IT Family взяла активну участь в обговоренні. Дякуємо Владу Шимову (Capgemini Engineering), Ірині Дятленко (Luxoft), Вадиму Друмову (Hillel), Світлані Григорівні (Політехніка), Катерині Соловей (Odesa IT Family), Томасу Сілесіену (Akkerman Solutions), Аліні (Akkerman Solutions), Ігорю Мутерко (Netpeak group) та Олексію Борщу (Netpeak group) за цікаві ідеї та пропозиції.

Було проведено swot-аналіз: учасники обмінялись баченням сильних та слабких сторін галузі у регіоні, обміркували можливості та трохи зачіпили тему ризиків. Наступним кроком всі учасники заповнять анкету, де вкажуть, що, на їхню думку,  обов’язково треба врахувати при плануванні та організації процесу розробки Стратегії відновлення та розвитку Одеської області, які ідеї, пропозиції, застереження вони хочуть запропонувати до наповнення Стратегії тощо.

Також дивись
Диоптриметр механічний NJC-4 для міської дитячої поліклініки №2

Раді вам повідомити, що Odesa IT Family закупила і передала диоптриметр механічний NJC-4 для міської дитячої поліклініки №2.

English speaking club від Odesa IT Family

Цього року ми запустили новий проєкт для студентів, адже без якійсної англійської в IT дуже важко.

Освітні проєкти від Odesa IT Family

В квітні минулого року Odesa IT Family розпочала курс профорієнтаційних лекцій для старшокласників та студентів інституту ім.Мечникова, який би допоміг їм більше і детальніше дізнатись про усі професії в IT. В жовтні проєкт масштабувався, до нас доєднались і інші університети, а в рамках нього ми тепер не тільки надаємо лекції і проводимо English Speaking Club та організовуємо науково-технологічні конференції.

Подкасти про IT та інші технології

Чекали другу частину подкастів про IT та інші технології? Ловіть!
Обирайте, що ближче до душі.

Підписка на новини від спільноти