Перша зустріч зібрання фокус-групи від IT-галузі

Нещодавно за ініціативи Одеської обласної державної (військової) адміністрації, Агенції регіонального розвитку за підтримки Швейцарсько-українського проєкту DECIDE та інших партнерів була проведена перша зустріч зібрання фокус-групи від IT-галузі, яка запропонувала свої ідеї з приводу стратегічного планування для Одеської області.

Питання, які були запропоновані на порядку денному:

  • Організація процесу планування відновлення та розвитку Одеської області.
  • Способи та форми залучення стейкхолдерів до процесу планування.
  • Проблеми та виклики, з якими стикаються стейкхолдери.
  • Ідеї та пропозиції, які стейкхолдери вважають за важливе врахувати при стратегічному плануванні та інше.

Odesa IT Family взяла активну участь в обговоренні. Дякуємо Владу Шимову (Capgemini Engineering), Ірині Дятленко (Luxoft), Вадиму Друмову (Hillel), Світлані Григорівні (Політехніка), Катерині Соловей (Odesa IT Family), Томасу Сілесіену (Akkerman Solutions), Аліні (Akkerman Solutions), Ігорю Мутерко (Netpeak group) та Олексію Борщу (Netpeak group) за цікаві ідеї та пропозиції.

Було проведено swot-аналіз: учасники обмінялись баченням сильних та слабких сторін галузі у регіоні, обміркували можливості та трохи зачіпили тему ризиків. Наступним кроком всі учасники заповнять анкету, де вкажуть, що, на їхню думку,  обов’язково треба врахувати при плануванні та організації процесу розробки Стратегії відновлення та розвитку Одеської області, які ідеї, пропозиції, застереження вони хочуть запропонувати до наповнення Стратегії тощо.

Також дивись
Концепція MVP-продукту в студентських розробках

Мінімально життєздатні продукти (MVP) — це не продукти з обмеженою функціональністю, а “стратегія, яка використовується для швидкого та кількісного дослідження ринку для конкретного продукту чи функції
продукту”.
Про світ MVP в розробках студентських проєктів розповідав Віктор Яценко, HRD, продакт, прожект на лекції в рамках проєкту “IT Starts”.

Сталий розвиток і цифрові інновації: сьогодення та майбутнє

17 травня Odesa IT Family доєдналась до конференції “Сталий розвиток і цифрові інновації: сьогодення та майбутнє” від Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку!

Відбулася IT Wave One-Day Business Conference

Минулого тижня відбулася наша знакова подія — IT Wave One-Day Business Conference, яка зібрала понад 80 учасників та численних онлайн-слухачів з усіх куточків України та не тільки завдяки стрім-трансляції! Ця конференція стала справжньою хвилею інновацій, знань та натхнення для HR-ів та рекрутерів.

IT Wave One-Day Business Conference

IT Wave One-Day Business Conference вже в цю п’ятницю!
Запрошуємо всіх, хто в Одесі зустрітись з нами офлайн для “живого” обміну досвідом, але всі бажаючі також можуть долучитись онлайн!

Підписка на новини від спільноти