Потенційні сценарії розвитку IT-сфери

“У держави зараз є всі потрібні передумови, щоб втілювати позитивний сценарій в життя”, — такою думкою поділився Влад Шимов, Board member Odesa IT Family та Managing Director of Eastern Europe Global Engineering Center at Capgemini Engineering.

Влад та керівники інших IT-компаній, що працюють в Україні розповіли про свої думки щодо потенційних сценаріїв розвитку IT-сфери у матеріалі dev.ua.

“Розпочнемо з позитивного — держава визнає, що експортні надходження важливі для довгострокової підтримки стабільності нашої економіки, надасть нам можливість резервувати працівників і компанії всі згуртуються, щоб наростити експорт і збільшити податкові виплати до бюджету. В тому числі завдяки поверненню в країну спеціалістів з-за кордону. Це один з можливих сценаріїв і в держави зараз є всі потрібні передумови, щоб втілювати його в життя”, — ділиться Влад Шимов.

Детальніше за посиланням: https://dev.ua/news/prohnoz-1708928671

Також дивись
“Штучний Інтелект у бізнесі на прикладі LLM (Large Language Model)”

“Штучний Інтелект у бізнесі на прикладі LLM (Large Language Model)” — нові теми, які усвоювали студенти в рамках проєкту IT Starts. А занурював їх у світ LLM Anton Liutov, Senior ML Engineer в DataArt, який має більше 6 років досвіду в Data Science та більше 5 проєктів з LLM.

Тренінг з “Комунікації”

Активні учасники отримали подарунки від Люксофт, а також кожен отримав крутий електронний серифікат по завершенню.

“Оновлена інформатика — ІТ‑студії” в рамках програми EU4Digital Ukraine

Odesa IT Family разом з фахівцями наших компаній-учасниць активно бере участь у проєкті Міністерства цифрової трансформації України та Міністерства освіти і науки України “Оновлена інформатика — ІТ‑студії” в рамках програми EU4Digital Ukraine.

Зустріч з міністром цифрової трансформації України

Ми в Odesa IT Family віримо в синергію, переконані що разом ми сильніші та ефективніші, саме тому важливо підтримувати постіний діалог бізнесу з владою.

Підписка на новини від спільноти