Профорієнтаційні лекції для студентів і школярів від Odesa IT Family

Тренди кібер(не)безпеки.

Вадим Чакрян, Information Security Officer at DataArt , розповів детальніше про кібербезпеку і небезпеку на нашій профорієнтаційній лекції.

Технології нас оточують: розумний одяг, розумний рюкзак, розумні будинки і міста, людиноподібні роботи, метавсесвіт. Кожне нове технологічне рішення несе в собі як позитивні аспекти так і нові кіберзагрози.

В своїй презентації Вадим поділився думкою з приводу того, яке технологічне майбутнє нас чекає та які це створює виклики для кожного з нас у кіберпросторі.

Виходячи з поточних трендів, сфера кібербезпеки буде тільки набувати актуальності, а кібербезпечники будуть не тільки захищати цифрові системи, а й рятувати життя в прямому сенсі.

Якщо вам цікава дана тематика, то ви можете вибрати її для себе в якості професійного розвитку. Однією з порад, яка пролунала під час виступу, є те, що вам потрібно визначитись, чи ви більше хочете захищати системи, чи зламувати їх. В будь-якому випадку, вам потрібно буде розбиратись в обох напрямках, але для початку треба на чомусь зконцентруватись. Обравши напрямок розробіть для себе навчальний план і розпочніть свою подорож у світ кібербезпеки.

Якщо ж ви плануєте просто залишатись користувачем технологій, то є декілька порад, які допоможуть вам значно підвищити рівень кіберзахисту вже зараз:
📍 Налаштуйте багатофакторну аутентифікацію на всіх сервісах
📍 Використовуйте надійні паролі та зберігайте їх безпечним чином
📍Оновлюйте всі операційні системи, програми, прошивки Wi-Fi і інших пристроїв.
📍 Не користуйтесь піратським софтом і краденою інтелектуальною власністю
📍Перевірте налаштування конфіденційності і приватності в усіх онлайн сервісах (соц мережі, месенджери, пощта, і т.п.).
📍 І головне – не натискайте на незрозумілі посилання і файли.

Дякуємо Вадиму за таку кількість корисних порад для студентів!

За Вадимом @vadym.chakrian, його діяльністю та його порадами в цій сфері можна слідкувати:

в linkedin: https://www.linkedin.com/in/vadymchakrian?utm_source=share&utm_campaign=share_via&utm_content=profile&utm_medium=android_app

на youtube: https://youtube.com/@Vadym.Chakrian?feature=shared

та долучайтесь до його telegram-каналу Security Digest UA: https://t.me/secdigestua

Також дивись
IT2SCHOOL запрошує ІТ-спеціалістів долучатись менторів-волонтерів

Команда IT2SCHOOL запрошує ІТ-спеціалістів долучатись в якості менторів-волонтерів по таким навчальним програмам, як Scratch, HTML/CSS, Python, Робототехніка, Web Design, тощо.

IT Research

Odesa IT Family проводить щорічне дослідження ІТ-галузі в регіоні за підтримки Агенція регіонального розвитку Одеської області.

Odesa IT Family та Агенція регіонального розвитку Одеської області підписали Меморандум про співпрацю

З боку Odesa IT Family у зустрічі взяла участь CEO Odesa IT Family Катерина Соловей , яка зазначила, що дуже важливо включити до стратегічного документу Одещини план заходів з посилення міжсекторальної взаємодії та створення стартап-екосистеми, що сприятиме розвитку нових бізнесів, залученню інвестицій та імплементації інновацій в інших секторах середнього та малого бізнесу.

Odesa IT Family були запрошені до Міжнародного гуманітарного університету на акредитацію нових спеціальностей

Odesa IT Family були запрошені на факультет кібербезпеки, програмної інженерії та комп’ютерних наук Міжнародного гуманітарного університету на акредитацію нових спеціальностей.

Підписка на новини від спільноти