Профорієнтаційні лекції для студентів і школярів від Odesa IT Family

Тренди кібер(не)безпеки.

Вадим Чакрян, Information Security Officer at DataArt , розповів детальніше про кібербезпеку і небезпеку на нашій профорієнтаційній лекції.

Технології нас оточують: розумний одяг, розумний рюкзак, розумні будинки і міста, людиноподібні роботи, метавсесвіт. Кожне нове технологічне рішення несе в собі як позитивні аспекти так і нові кіберзагрози.

В своїй презентації Вадим поділився думкою з приводу того, яке технологічне майбутнє нас чекає та які це створює виклики для кожного з нас у кіберпросторі.

Виходячи з поточних трендів, сфера кібербезпеки буде тільки набувати актуальності, а кібербезпечники будуть не тільки захищати цифрові системи, а й рятувати життя в прямому сенсі.

Якщо вам цікава дана тематика, то ви можете вибрати її для себе в якості професійного розвитку. Однією з порад, яка пролунала під час виступу, є те, що вам потрібно визначитись, чи ви більше хочете захищати системи, чи зламувати їх. В будь-якому випадку, вам потрібно буде розбиратись в обох напрямках, але для початку треба на чомусь зконцентруватись. Обравши напрямок розробіть для себе навчальний план і розпочніть свою подорож у світ кібербезпеки.

Якщо ж ви плануєте просто залишатись користувачем технологій, то є декілька порад, які допоможуть вам значно підвищити рівень кіберзахисту вже зараз:
📍 Налаштуйте багатофакторну аутентифікацію на всіх сервісах
📍 Використовуйте надійні паролі та зберігайте їх безпечним чином
📍Оновлюйте всі операційні системи, програми, прошивки Wi-Fi і інших пристроїв.
📍 Не користуйтесь піратським софтом і краденою інтелектуальною власністю
📍Перевірте налаштування конфіденційності і приватності в усіх онлайн сервісах (соц мережі, месенджери, пощта, і т.п.).
📍 І головне – не натискайте на незрозумілі посилання і файли.

Дякуємо Вадиму за таку кількість корисних порад для студентів!

За Вадимом @vadym.chakrian, його діяльністю та його порадами в цій сфері можна слідкувати:

в linkedin: https://www.linkedin.com/in/vadymchakrian?utm_source=share&utm_campaign=share_via&utm_content=profile&utm_medium=android_app

на youtube: https://youtube.com/@Vadym.Chakrian?feature=shared

та долучайтесь до його telegram-каналу Security Digest UA: https://t.me/secdigestua

Також дивись
Odesa IT Family закупила і передала медикаменти військовим

Odesa IT Family закупила і передала медикаменти військовим на 15 тис грн.

Рецензія на освітню програму університету

Андрій Сильчук, який з недавніх пір обіймає посаду віце-президента з питань освіти в Odesa IT Family, а також є Head of R&D Center & Delivery Director в компаній DataArt, отримав запит від кафедри “Технічної кібернетики й інформаційних технологій ім. професора Р.В. Меркта” ОНМУ з приводу надання рецензії на дві освітні програми, які підготував університет.

Фінал Хакатону Fresh Air 2024

19 квітня в нас відбулась дуже важлива подія — фінал хакатону Fresh Air, який ми організували разом з Інститутом штучного інтелекту та робототехніки Одеської політехніки за підтримки генерального партнера Akkerman Solutions!

“Штучний Інтелект у бізнесі на прикладі LLM (Large Language Model)”

“Штучний Інтелект у бізнесі на прикладі LLM (Large Language Model)” — нові теми, які усвоювали студенти в рамках проєкту IT Starts. А занурював їх у світ LLM Anton Liutov, Senior ML Engineer в DataArt, який має більше 6 років досвіду в Data Science та більше 5 проєктів з LLM.

Підписка на новини від спільноти