Результати нашої зустрічі з ректоратом ОНПУ

Друзі, кожна розумна людина погодиться з нами в тому, що освіта — це фундамент у розвитку особистості, а від того, наскільки якісним він буде, залежить темп розвитку суспільства, економіки та майбутнього країни в цілому. Тому команда Odesa IT Family, на даному етапі нашого становлення, обрала одним з пріоритетних напрямкiв саме допомогу навчальним закладам у розвитку сфери IT-освіти. Це важлива соціально-відповідальна місія, яка для досягнення якісного результату потребує загальної підтримки.

Ми розробляємо план взаємодії з навчальними закладами і першим кроком стала зустріч з ректоратом Одеського Політеху.

 

Отже, хто ми? Odesa IT Family в особі представників AB Soft, DataArt, Digis, Lohika, Luxoft, UKRSIBBANK BNP Paribas Group, що провели переговори з ректоратом ОНПУ в особі Оборський Г.О., Нестеренко С.А., Антощук С.Г., Лобачов М.В., Шапорін Р.О., Копітчук І.М.

Про що розмовляли? Обговорили основні напрямки взаємодії. Ділимося з вами висновками зустрічі:

  • ми запустимо проект дуальної освіти для студентів, які працюють в компаніях-учасниках IT Family;
  • будемо працювати над підвищенням привабливості Одеси як центру підготовки та працевлаштування ІТ-фахівців;
  • проведемо аналіз освітньої програми спеціальності 122. Комп’ютерні науки для максимальної адаптації під вимоги IT-компаній при працевлаштуванні, у вигляді пілотного проекту нашого двостороннього співробітництва;
  • домовилися про проведення презентацій компаній-учасників для студентів ОНПУ.

Давайте будемо об’єктивними — перед нами стоїть трудомістке завдання, що вимагає великих зусиль, але обіцяє яскраві результати в довгостроковій перспективі.

З чого ми можемо почати вже сьогодні? З взаємодії з ВУЗами по впровадженню дуальної системи освіти для студентів, які працюють в IT-компаніях; із загальної роботи по вдосконаленню освітніх програм, щодо швидких змін світу технологій; з залучення практикуючих IT-фахівців в освітній процес. Ми готові залучати висококласний досвід наших фахівців в майбутнє студентів.

Попит на українських IT-фахівців збільшується в геометричній прогресії, темп зростання кількості нових фахівців і їх рівня компетенцій, на жаль, не встигає за темпом зростання попиту. Тому фактично Україна втрачає долю світового ринку IT, а ми, в свою чергу, втрачаємо можливості для розвитку наших талановитих співвітчизників та країни в цілому. .

Ситуація вимагає виправлення. Нам треба замислитись більш глобально і брати відповідальність за майбутнє індустрії в найближчі 3-5-10 років, власне, заради цього ми і створили об’єднання Odesa IT Family.

Ми хочемо зміцнити IT-індустрію в Одеському регіоні та допомогти якомога більшій кількості талантiв знайти свої можливостi в IT у нашому мiстi. Ви з нами?

Також дивись
MATCHMAKING FOR EU-UKRAINE TECH CLUSTERS: DEVELOPING STRATEGIC PARTNERSHIPS

На третій день під час масштабної конференції IT-арена були організовані безліч мітапів, де учасники мали змогу долучитись до того, що їх цікавить і хвилює найбільше.

Відбулася Х міжнародна науково-практична конференція “Інформатика. Культура. Техніка”

26 вересня в Інституті комп’ютерних систем Одеської політехніки відбулася Х міжнародна науково-практична конференція “Інформатика. Культура. Техніка”, присвячена 60-річному ювілею інституту. Подію організовано за підтримки Odesa IT Family, і вона стала справжнім святом науки та техніки.

Відбувся вебінар «CRS: обмін інформацією, як Україна може дізнатися про рахунки за кордоном? Чи потрібно декларувати рахунки?»

Що таке CRS обмін? Як Україна може дізнатися про рахунки за кордоном?
Обговорювали на вебінарі з Євгеном Сарафановим, CEO and founder LOCMAN ICS!

Відбулася дев’ята конференція IT WAVE

Минулої п’ятниці ми зустрілися на 9-й конференції IT WAVE, де наші чудові спікери ділилися цінним досвідом щодо різних аспектів комунікації.

Підписка на новини від спільноти