Розпочався набір шкіл для участі у проєкті ІТ Generation!

Міністерство цифрової трансформації України разом з Binance Charity та Львівським ІТ Кластером запустила освітній проєкт з безоплатного навчання українців ІТ-спеціальностям — ІТ Generation. 

Мета — допомогти талановитим українцям реалізувати себе в одній із найперспективніших галузей — IT. 

Подати заявку можна до 21 липня. 

Вимоги до провайдерів освіти:

  • юридична особа, зареєстрована відповідно до законодавства України
  • організація, забезпечення та реалізація освітнього процесу у неформальній освіті (відповідний КВЕД (85.59) та\або ліцензія на освітню діяльність)
  • професійний досвід навчання студентів не менше 2 років
  • успішний досвід в IT-освіті із урахуванням таких критеріїв: кількість студентів, які успішно пройшли навчання та отримали сертифікат про закінчення; відсотковий показник працевлаштування студентів після проходження навчання.
  • наявність сайту провайдера українською та/або англійською мовою 
  • проведення процесу відбору студентів: тестування та співбесіда.

Не можуть брати участь у проєкті освітні заклади – резиденти РФ або юридичні особи, бенефіціари яких є резидентами РФ, та ті школи, які мають негативну ділову репутацію на ринку освітніх послуг. 

IT Generation – це пілот, який Мінцифра реалізує за підтримки програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» та проєкту «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні», що впроваджується ПРООН в Україні за підтримки Швеції.

Набір студентів розпочнеться в серпні.

У проєкті зможуть брати участь українці від 21 до 60 років, які не здобувають формальну освіту, не мають кваліфікаціі‌ та досвіду роботи в галузі ІТ. Тривалість навчання від 2 до 6 місяців в залежності від спеціалізації.

Також дивись
Майбутнє починається тут — у стінах alma mater

В понеділок в університеті ім. Мечникова відбувся захист бакалаврських робіт студентів Освітньої програми Комп’ютерні науки. 17 випускників представили свої дослідження, і це було справді гідно оплесків.

Лідер (без) інструкції — саме такий сьогоднішній керівник

На першій панельній дискусії IT Wave 2025 говорили про те, що не вкладається у шаблони й посадові інструкції. Бо керувати командою в епоху штучного інтелекту, турбулентності й поколінь Z та Alpha — це вже не про контроль. Це про чуйність, адаптивність і сенс.

IT WAVE XI

20 червня в Одесі зібралися ті, хто не просто встигає за змінами, а створює їх. Лідери ІТ, HR, маркетингу, комунікацій і технологій говорили про головне — як не перегоріти, не втратити сенс і зберегти людяність у цифрову епоху.

Partnerships for Horizon Europe

P4HEU — це онлайн-подія, що об’єднує компанії, науково-дослідні центри, університети, муніципалітети та організації, зацікавлені у подачі проєктів на Horizon Europe 2025-2027.

Підписка на новини від спільноти