Стартапи презентували свої ідеї під час U-Nation Startup & Innovation Conference

10 Startups Pitch Show: стартапи презентували свої ідеї під час U-Nation Startup & Innovation Conference!

Під час конференції команди починаючих проєктів мали змогу презентувати свої ідеї на пітчингу, а члени журі оцінити їх за критеріями актуальності на ринку, бізнес-моделі, інвестспроможності, потенціалу до масштабування, технічної реалізації та команди. Ми з захватом спостерігали за амбітними командами, які презентували драйвові ідеї майбутнього, можливості для українців і всього світу з приводу управління, альтернативної енергетики, керування власною ефективністю тощо!

Свої ідеї продемонстрували проєкти Енергопоглинаючий Хвилелом, Naratta, Univera, Apixmed, Versi Bionics, Mavpoint. IO, Bimp, UGLA, Interview.top, SUS technology. Ми дякуємо всім учасникам за участь, сміливість розказувати про себе і за цікаві презентації.

Радісно відзначати, що це все наші талановиті українці, кожна команда показала перспективнтй стартап і визначити лідерів було дійсно важко.

За версією членів журі Odesa IT Family трійка лідерів сформувалась наступна:
1. Bimp — доступна ERP-система для малого та середнього бізнесу. Все для управління робочими процесами. З функціоналом Bimp ви зможете: контролювати рух товарів в розрізі складів, планувати роботу; проводити інвентаризацію, створювати резерви товарів; працювати з комплектуванням, управляти цінами; проводити автоматичний розрахунок собівартості тощо.
2. Naratta — спрощуйте дзвінки Google Meet, як ніколи раніше. Легко плануйте зустрічі команди безпосередньо в подіях Google Calendar . Оптимізуйте роботу в Google Meet за допомогою видимого плану зустрічі та своєчасних нагадувань для команди.
3. Univera — університет в смартфоні. Персональні сповіщення про новини, категоризація та фільтрування, персоналізована видача, завжди актуальний розклад, відображення вебінарів, пропозиції від компаній (персоналізовані вакансії, знижки на послуги для студентів, стажування, тощо).

Дякуємо Вадим Друмов, CEO Hillel IT School, Роман Копецький, Delivery Head at Capgemini Engineering, Катерина Соловей, CEO Odesa IT Family за вашу експертність і допомогу в оцінені!
Дякуємо Яну, організатору конференції та пітчингу, що за такий короткий проміжок часу організував такий важливий для країни захід!

Також дивись
Концепція MVP-продукту в студентських розробках

Мінімально життєздатні продукти (MVP) — це не продукти з обмеженою функціональністю, а “стратегія, яка використовується для швидкого та кількісного дослідження ринку для конкретного продукту чи функції
продукту”.
Про світ MVP в розробках студентських проєктів розповідав Віктор Яценко, HRD, продакт, прожект на лекції в рамках проєкту “IT Starts”.

Сталий розвиток і цифрові інновації: сьогодення та майбутнє

17 травня Odesa IT Family доєдналась до конференції “Сталий розвиток і цифрові інновації: сьогодення та майбутнє” від Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку!

Відбулася IT Wave One-Day Business Conference

Минулого тижня відбулася наша знакова подія — IT Wave One-Day Business Conference, яка зібрала понад 80 учасників та численних онлайн-слухачів з усіх куточків України та не тільки завдяки стрім-трансляції! Ця конференція стала справжньою хвилею інновацій, знань та натхнення для HR-ів та рекрутерів.

IT Wave One-Day Business Conference

IT Wave One-Day Business Conference вже в цю п’ятницю!
Запрошуємо всіх, хто в Одесі зустрітись з нами офлайн для “живого” обміну досвідом, але всі бажаючі також можуть долучитись онлайн!

Підписка на новини від спільноти