Стартапи презентували свої ідеї під час U-Nation Startup & Innovation Conference

10 Startups Pitch Show: стартапи презентували свої ідеї під час U-Nation Startup & Innovation Conference!

Під час конференції команди починаючих проєктів мали змогу презентувати свої ідеї на пітчингу, а члени журі оцінити їх за критеріями актуальності на ринку, бізнес-моделі, інвестспроможності, потенціалу до масштабування, технічної реалізації та команди. Ми з захватом спостерігали за амбітними командами, які презентували драйвові ідеї майбутнього, можливості для українців і всього світу з приводу управління, альтернативної енергетики, керування власною ефективністю тощо!

Свої ідеї продемонстрували проєкти Енергопоглинаючий Хвилелом, Naratta, Univera, Apixmed, Versi Bionics, Mavpoint. IO, Bimp, UGLA, Interview.top, SUS technology. Ми дякуємо всім учасникам за участь, сміливість розказувати про себе і за цікаві презентації.

Радісно відзначати, що це все наші талановиті українці, кожна команда показала перспективнтй стартап і визначити лідерів було дійсно важко.

За версією членів журі Odesa IT Family трійка лідерів сформувалась наступна:
1. Bimp — доступна ERP-система для малого та середнього бізнесу. Все для управління робочими процесами. З функціоналом Bimp ви зможете: контролювати рух товарів в розрізі складів, планувати роботу; проводити інвентаризацію, створювати резерви товарів; працювати з комплектуванням, управляти цінами; проводити автоматичний розрахунок собівартості тощо.
2. Naratta — спрощуйте дзвінки Google Meet, як ніколи раніше. Легко плануйте зустрічі команди безпосередньо в подіях Google Calendar . Оптимізуйте роботу в Google Meet за допомогою видимого плану зустрічі та своєчасних нагадувань для команди.
3. Univera — університет в смартфоні. Персональні сповіщення про новини, категоризація та фільтрування, персоналізована видача, завжди актуальний розклад, відображення вебінарів, пропозиції від компаній (персоналізовані вакансії, знижки на послуги для студентів, стажування, тощо).

Дякуємо Вадим Друмов, CEO Hillel IT School, Роман Копецький, Delivery Head at Capgemini Engineering, Катерина Соловей, CEO Odesa IT Family за вашу експертність і допомогу в оцінені!
Дякуємо Яну, організатору конференції та пітчингу, що за такий короткий проміжок часу організував такий важливий для країни захід!

Також дивись
Ukrainian Startup Conference від U-Nation

Odesa IT Family стала партнерами Ukrainian Startup Conference від U-Nation для популяризації стартапів та інновацій в Україні.

Відбувся Odesa Cloud Native #33: Grafana stack

Відбувся Odesa Cloud Native #33: Grafana stack, до якого доєдналась Odesa IT Family. Це була лише перша зустріч, на наступній зустрінемось у вересні, тож радимо слідкувати за новинами. Анонс вже скоро.

Візія людського капіталу для ІТ-галузі

Світ не стоїть на місці і це варто усвідомлювати. Kharkiv IT Cluster ініціював фасилітаційну сесію з ключовими стейкхолдерами в ІТ-освіті щодо візії людського капіталу для ІТ-галузі. Odesa IT Family мала честь бути дотичною до такого значущого для галузі заходу.

Завершився кібертурнір AIR CUP 2023

Яскраві 2 дні, чудові емоції разом з 12 командами на кібертурнірі AIRCup.

Підписка на новини від спільноти