Стартапи презентували свої ідеї під час U-Nation Startup & Innovation Conference

10 Startups Pitch Show: стартапи презентували свої ідеї під час U-Nation Startup & Innovation Conference!

Під час конференції команди починаючих проєктів мали змогу презентувати свої ідеї на пітчингу, а члени журі оцінити їх за критеріями актуальності на ринку, бізнес-моделі, інвестспроможності, потенціалу до масштабування, технічної реалізації та команди. Ми з захватом спостерігали за амбітними командами, які презентували драйвові ідеї майбутнього, можливості для українців і всього світу з приводу управління, альтернативної енергетики, керування власною ефективністю тощо!

Свої ідеї продемонстрували проєкти Енергопоглинаючий Хвилелом, Naratta, Univera, Apixmed, Versi Bionics, Mavpoint. IO, Bimp, UGLA, Interview.top, SUS technology. Ми дякуємо всім учасникам за участь, сміливість розказувати про себе і за цікаві презентації.

Радісно відзначати, що це все наші талановиті українці, кожна команда показала перспективнтй стартап і визначити лідерів було дійсно важко.

За версією членів журі Odesa IT Family трійка лідерів сформувалась наступна:
1. Bimp — доступна ERP-система для малого та середнього бізнесу. Все для управління робочими процесами. З функціоналом Bimp ви зможете: контролювати рух товарів в розрізі складів, планувати роботу; проводити інвентаризацію, створювати резерви товарів; працювати з комплектуванням, управляти цінами; проводити автоматичний розрахунок собівартості тощо.
2. Naratta — спрощуйте дзвінки Google Meet, як ніколи раніше. Легко плануйте зустрічі команди безпосередньо в подіях Google Calendar . Оптимізуйте роботу в Google Meet за допомогою видимого плану зустрічі та своєчасних нагадувань для команди.
3. Univera — університет в смартфоні. Персональні сповіщення про новини, категоризація та фільтрування, персоналізована видача, завжди актуальний розклад, відображення вебінарів, пропозиції від компаній (персоналізовані вакансії, знижки на послуги для студентів, стажування, тощо).

Дякуємо Вадим Друмов, CEO Hillel IT School, Роман Копецький, Delivery Head at Capgemini Engineering, Катерина Соловей, CEO Odesa IT Family за вашу експертність і допомогу в оцінені!
Дякуємо Яну, організатору конференції та пітчингу, що за такий короткий проміжок часу організував такий важливий для країни захід!

Також дивись
Диоптриметр механічний NJC-4 для міської дитячої поліклініки №2

Раді вам повідомити, що Odesa IT Family закупила і передала диоптриметр механічний NJC-4 для міської дитячої поліклініки №2.

English speaking club від Odesa IT Family

Цього року ми запустили новий проєкт для студентів, адже без якійсної англійської в IT дуже важко.

Освітні проєкти від Odesa IT Family

В квітні минулого року Odesa IT Family розпочала курс профорієнтаційних лекцій для старшокласників та студентів інституту ім.Мечникова, який би допоміг їм більше і детальніше дізнатись про усі професії в IT. В жовтні проєкт масштабувався, до нас доєднались і інші університети, а в рамках нього ми тепер не тільки надаємо лекції і проводимо English Speaking Club та організовуємо науково-технологічні конференції.

Подкасти про IT та інші технології

Чекали другу частину подкастів про IT та інші технології? Ловіть!
Обирайте, що ближче до душі.

Підписка на новини від спільноти