Сучасні технології в ІТ: які вони?

18-19 травня за підтримки генерального партнера Odesa IT Family на базі Інституту комп’ютерних систем Національного університету “Одеська політехніка” відбулась XIII міжнародна наукова конференція “Сучасні Інформаційні Технології 2023”. В конференції взяли участь понад 100 молодих дослідників та студентів.

Молоді вчені та студенти представили кращі доповіді, подані на конференцію, та наукові роботи, які були переможцями студентських наукових робіт цього року.  За результатами конференції відбулося нагородження  учасників і ми висловлюємо подяку за подарунки компаніям : Capgemini Engineering, Provectus, Digis та Brightech.

А також дякуємо Владу Шимову, директору компанії Capgemini Engineering Ukraine, за яскраву лекцію “Сучасні технології в ІТ”. Поділимось з вами декількома тезами – деякі можливі впливи штучного інтелекту та великих мовних моделей на розробку програмного забезпечення:

🔸️Швидке створення прототипів: магістри LLM можуть генерувати фрагменти коду, макети та схеми з вхідних даних природною мовою, прискорюючи процес розробки.

🔸️Автоматизація та генерація коду: магістратури можуть зменшити потребу в людях-програмістах, створюючи код автоматично, знижуючи витрати на робочу силу та підвищуючи продуктивність.

🔸️Покращена якість коду: LLM можуть допомогти розробникам знаходити та виправляти помилки, вразливості та інші проблеми з кодом, заощаджуючи час і ресурси на перевірку та обслуговування коду.

🔸️Спеціальна розробка програмного забезпечення: LLM можуть створювати спеціальний код, який відповідає конкретним потребам бізнесу, зменшуючи залежність від готових програмних продуктів.

Також дивись
“Штучний Інтелект у бізнесі на прикладі LLM (Large Language Model)”

“Штучний Інтелект у бізнесі на прикладі LLM (Large Language Model)” — нові теми, які усвоювали студенти в рамках проєкту IT Starts. А занурював їх у світ LLM Anton Liutov, Senior ML Engineer в DataArt, який має більше 6 років досвіду в Data Science та більше 5 проєктів з LLM.

Тренінг з “Комунікації”

Активні учасники отримали подарунки від Люксофт, а також кожен отримав крутий електронний серифікат по завершенню.

“Оновлена інформатика — ІТ‑студії” в рамках програми EU4Digital Ukraine

Odesa IT Family разом з фахівцями наших компаній-учасниць активно бере участь у проєкті Міністерства цифрової трансформації України та Міністерства освіти і науки України “Оновлена інформатика — ІТ‑студії” в рамках програми EU4Digital Ukraine.

Зустріч з міністром цифрової трансформації України

Ми в Odesa IT Family віримо в синергію, переконані що разом ми сильніші та ефективніші, саме тому важливо підтримувати постіний діалог бізнесу з владою.

Підписка на новини від спільноти