Сучасні технології в ІТ: які вони?

18-19 травня за підтримки генерального партнера Odesa IT Family на базі Інституту комп’ютерних систем Національного університету “Одеська політехніка” відбулась XIII міжнародна наукова конференція “Сучасні Інформаційні Технології 2023”. В конференції взяли участь понад 100 молодих дослідників та студентів.

Молоді вчені та студенти представили кращі доповіді, подані на конференцію, та наукові роботи, які були переможцями студентських наукових робіт цього року.  За результатами конференції відбулося нагородження  учасників і ми висловлюємо подяку за подарунки компаніям : Capgemini Engineering, Provectus, Digis та Brightech.

А також дякуємо Владу Шимову, директору компанії Capgemini Engineering Ukraine, за яскраву лекцію “Сучасні технології в ІТ”. Поділимось з вами декількома тезами – деякі можливі впливи штучного інтелекту та великих мовних моделей на розробку програмного забезпечення:

🔸️Швидке створення прототипів: магістри LLM можуть генерувати фрагменти коду, макети та схеми з вхідних даних природною мовою, прискорюючи процес розробки.

🔸️Автоматизація та генерація коду: магістратури можуть зменшити потребу в людях-програмістах, створюючи код автоматично, знижуючи витрати на робочу силу та підвищуючи продуктивність.

🔸️Покращена якість коду: LLM можуть допомогти розробникам знаходити та виправляти помилки, вразливості та інші проблеми з кодом, заощаджуючи час і ресурси на перевірку та обслуговування коду.

🔸️Спеціальна розробка програмного забезпечення: LLM можуть створювати спеціальний код, який відповідає конкретним потребам бізнесу, зменшуючи залежність від готових програмних продуктів.

Також дивись
Відбувся масштабний День донора

21 червня відбувся масштабний День донора, організований компаніями Odesa IT Family та Intellias у співпраці з Одеською обласною станцією переливання крові. Подія зібрала представників багатьох компаній, які активно підтримують соціальні проєкти та долучилися до цієї благородної справи.

Відбувся круглий стіл з представниками ОВА

17 червня відбувся круглий стіл з представниками ОВА. Керівництво напрямку цифровізації а саме заступник голови Одеської обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Сергій Кропива проявив ініціативу і запросив спільноту на круглий стіл оффлайн.

Відбувся День відкритих дверей в МГУ

На Факультеті кібербезпеки, програмної інженерії та компʼютерних наук в МГУ відбувся День відкритих дверей!

Особливості оновлення військово-облікових даних. Правові аспекти для громадян та підприємств

“Особливості оновлення військово-облікових даних. Правові аспекти для громадян та підприємств” — тема, яка викликає багато інтересу, адже є надзвичайно актуальною.
Саме тому разом з нашими партнерами, компанією DT Partners, ми провели юридичний вебінар. Консультувала і ділилась останніми апдейтами Ірина Гаврилюк, адвокат DT Partners.

Підписка на новини від спільноти