Тренінг з “Комунікації”

Стресовий стан та неконтрольовані емоцїї, відсутність фокусу та зосередженності, невідповідна мова тіла, негативна поведінка — лише декілька причин, які стають на заваді до ефективної комунікації.

Ефективна комунікація – це обмін інформацією, під час якого співрозмовники демонструють взаємоповагу і дійсно сприймають повідомлення один одного. Про це на тренінгу з “Комунікації” розповідала Катерина Латнер, спікер з 15-річним досвідом у сфері HR, включаючи 12 років у ІТ. Протягом 9 років є HR BP в Люксофт в Украіні. Також, має 5 років досвіду корпоративного тренерства. Студентка ІІ сходинки гештальт терапії та активістка у галузі CSR.

Перше враження — рахунок буквально на секунди.
3-5 секунд формується перше враження, 20-40 секунд воно закріплюється.

Складові:
7% Сенс слів.
38% Звучання голосу.
55% Візуальне сприйняття: зовнішній вигляд, мова жестів та пози.

Ваші думки мають бути лаконічні, чіткі, висловлені зрозумілою мовою та розкривати зміст послідовно. І тоді вам підвласне досягнення цілей за допомогою правильної комунікації!

Активні учасники отримали подарунки від Люксофт, а також кожен отримав крутий електронний серифікат по завершенню.

Дякуємо Катерині та компанії-учасниці Luxoft за підтримку заходу!

Також дивись
Odesa IT Family закупила і передала медикаменти військовим

Odesa IT Family закупила і передала медикаменти військовим на 15 тис грн.

Рецензія на освітню програму університету

Андрій Сильчук, який з недавніх пір обіймає посаду віце-президента з питань освіти в Odesa IT Family, а також є Head of R&D Center & Delivery Director в компаній DataArt, отримав запит від кафедри “Технічної кібернетики й інформаційних технологій ім. професора Р.В. Меркта” ОНМУ з приводу надання рецензії на дві освітні програми, які підготував університет.

Фінал Хакатону Fresh Air 2024

19 квітня в нас відбулась дуже важлива подія — фінал хакатону Fresh Air, який ми організували разом з Інститутом штучного інтелекту та робототехніки Одеської політехніки за підтримки генерального партнера Akkerman Solutions!

“Штучний Інтелект у бізнесі на прикладі LLM (Large Language Model)”

“Штучний Інтелект у бізнесі на прикладі LLM (Large Language Model)” — нові теми, які усвоювали студенти в рамках проєкту IT Starts. А занурював їх у світ LLM Anton Liutov, Senior ML Engineer в DataArt, який має більше 6 років досвіду в Data Science та більше 5 проєктів з LLM.

Підписка на новини від спільноти