«Ukrainian-Japanese business partnership without borders»

11 квітня Odesa IT Family долучилась до онлайн-заходу «Ukrainian-Japanese business partnership without borders», організований ТПП України, Посольством України в Японії, Міністерством економіки, торгівлі та промисловості Японії та Японською організацією зовнішньої торгівлі (JETRO). 

 

Під час заходу учасники ознайомились з перевагами та можливостями ведення бізнесу з Японією у відповідності до потреб азійського ринку, особливостями  ефективної комунікації з японським бізнесом, оглядом імпорту та роздрібної торгівлі Японії,  звісно ж — з оглядом IT-індустрії з акцентом на штучний інтелект в Японії.

 

Як зауважили представники JETRO, найбільш привабливим фактором для ведення бізнесу в Японії є розмір ринку, за ним слідує — розгалужена інфраструктура та ринок як випробувальний полігон для вимірювання конкурентоспроможності нових продуктів і послуг.

 

Міністр закордонних справ презентувала IT-галузь, розповіла про зростання сектору останніми роками та про уповільнення зростання через війну, нагадала про e-residency in Ukraine, зауважила, що плани щодо зростання частки галузі у ВВП до 10% та розповіла про плани України увійти до ТОП-5 країн IT- стартапів.

 

Дякуємо Одеській ОДА, департаменту інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності за запрошення!

Також дивись
IT Wave One day business Conference

ІТ-індустрія стала опорою для країни та її економіки у час війни.  Odesa IT Family за підтримки компаній-учасниць та партнерів активно  працює над розвитком IT-галузі в Одесі та регіоні.

U-Nation Conference

В Одесі до Дня Європи відбувся U-Nation Conference – для всіх, хто прагне створити сучасну Україну нашої мрії!

Сучасні технології в ІТ: які вони?

18-19 травня за підтримки генерального партнера Odesa IT Family на базі Інституту комп’ютерних систем Національного університету “Одеська політехніка” відбулась XIII міжнародна наукова конференція “Сучасні Інформаційні Технології 2023”. В конференції взяли участь понад 100 молодих дослідників та студентів.

Профорієнтаційні лекції для студентів і школярів

“Культурні відмінності в корпоративній культурі” та “AI в UX-дизайні: від початку до вдосконалення” — про це поговорили зі студентами 5 травня.

Підписка на новини від спільноти