«Ukrainian-Japanese business partnership without borders»

11 квітня Odesa IT Family долучилась до онлайн-заходу «Ukrainian-Japanese business partnership without borders», організований ТПП України, Посольством України в Японії, Міністерством економіки, торгівлі та промисловості Японії та Японською організацією зовнішньої торгівлі (JETRO). 

 

Під час заходу учасники ознайомились з перевагами та можливостями ведення бізнесу з Японією у відповідності до потреб азійського ринку, особливостями  ефективної комунікації з японським бізнесом, оглядом імпорту та роздрібної торгівлі Японії,  звісно ж — з оглядом IT-індустрії з акцентом на штучний інтелект в Японії.

 

Як зауважили представники JETRO, найбільш привабливим фактором для ведення бізнесу в Японії є розмір ринку, за ним слідує — розгалужена інфраструктура та ринок як випробувальний полігон для вимірювання конкурентоспроможності нових продуктів і послуг.

 

Міністр закордонних справ презентувала IT-галузь, розповіла про зростання сектору останніми роками та про уповільнення зростання через війну, нагадала про e-residency in Ukraine, зауважила, що плани щодо зростання частки галузі у ВВП до 10% та розповіла про плани України увійти до ТОП-5 країн IT- стартапів.

 

Дякуємо Одеській ОДА, департаменту інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності за запрошення!

Також дивись
Відбувся масштабний День донора

21 червня відбувся масштабний День донора, організований компаніями Odesa IT Family та Intellias у співпраці з Одеською обласною станцією переливання крові. Подія зібрала представників багатьох компаній, які активно підтримують соціальні проєкти та долучилися до цієї благородної справи.

Відбувся круглий стіл з представниками ОВА

17 червня відбувся круглий стіл з представниками ОВА. Керівництво напрямку цифровізації а саме заступник голови Одеської обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Сергій Кропива проявив ініціативу і запросив спільноту на круглий стіл оффлайн.

Відбувся День відкритих дверей в МГУ

На Факультеті кібербезпеки, програмної інженерії та компʼютерних наук в МГУ відбувся День відкритих дверей!

Особливості оновлення військово-облікових даних. Правові аспекти для громадян та підприємств

“Особливості оновлення військово-облікових даних. Правові аспекти для громадян та підприємств” — тема, яка викликає багато інтересу, адже є надзвичайно актуальною.
Саме тому разом з нашими партнерами, компанією DT Partners, ми провели юридичний вебінар. Консультувала і ділилась останніми апдейтами Ірина Гаврилюк, адвокат DT Partners.

Підписка на новини від спільноти