«Ukrainian-Japanese business partnership without borders»

11 квітня Odesa IT Family долучилась до онлайн-заходу «Ukrainian-Japanese business partnership without borders», організований ТПП України, Посольством України в Японії, Міністерством економіки, торгівлі та промисловості Японії та Японською організацією зовнішньої торгівлі (JETRO). 

 

Під час заходу учасники ознайомились з перевагами та можливостями ведення бізнесу з Японією у відповідності до потреб азійського ринку, особливостями  ефективної комунікації з японським бізнесом, оглядом імпорту та роздрібної торгівлі Японії,  звісно ж — з оглядом IT-індустрії з акцентом на штучний інтелект в Японії.

 

Як зауважили представники JETRO, найбільш привабливим фактором для ведення бізнесу в Японії є розмір ринку, за ним слідує — розгалужена інфраструктура та ринок як випробувальний полігон для вимірювання конкурентоспроможності нових продуктів і послуг.

 

Міністр закордонних справ презентувала IT-галузь, розповіла про зростання сектору останніми роками та про уповільнення зростання через війну, нагадала про e-residency in Ukraine, зауважила, що плани щодо зростання частки галузі у ВВП до 10% та розповіла про плани України увійти до ТОП-5 країн IT- стартапів.

 

Дякуємо Одеській ОДА, департаменту інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності за запрошення!

Також дивись
IT Research

Odesa IT Family проводить щорічне дослідження ІТ-галузі в регіоні за підтримки Агенція регіонального розвитку Одеської області.

Odesa IT Family та Агенція регіонального розвитку Одеської області підписали Меморандум про співпрацю

З боку Odesa IT Family у зустрічі взяла участь CEO Odesa IT Family Катерина Соловей , яка зазначила, що дуже важливо включити до стратегічного документу Одещини план заходів з посилення міжсекторальної взаємодії та створення стартап-екосистеми, що сприятиме розвитку нових бізнесів, залученню інвестицій та імплементації інновацій в інших секторах середнього та малого бізнесу.

Odesa IT Family були запрошені до Міжнародного гуманітарного університету на акредитацію нових спеціальностей

Odesa IT Family були запрошені на факультет кібербезпеки, програмної інженерії та комп’ютерних наук Міжнародного гуманітарного університету на акредитацію нових спеціальностей.

IT Wave One-Day Business завершився яскравим святкуванням дня народження Odesa IT Family

Це свято кожного з нас. Кожного, хто долучився до наших проєктів, до наших заходів і діяльності організації. Кожного партнера та компанії-учасниці, які докладають зусиль, аби йти вперед і розвивати IT- екосистему Одещини.

Підписка на новини від спільноти