«Ukrainian-Japanese business partnership without borders»

11 квітня Odesa IT Family долучилась до онлайн-заходу «Ukrainian-Japanese business partnership without borders», організований ТПП України, Посольством України в Японії, Міністерством економіки, торгівлі та промисловості Японії та Японською організацією зовнішньої торгівлі (JETRO). 

 

Під час заходу учасники ознайомились з перевагами та можливостями ведення бізнесу з Японією у відповідності до потреб азійського ринку, особливостями  ефективної комунікації з японським бізнесом, оглядом імпорту та роздрібної торгівлі Японії,  звісно ж — з оглядом IT-індустрії з акцентом на штучний інтелект в Японії.

 

Як зауважили представники JETRO, найбільш привабливим фактором для ведення бізнесу в Японії є розмір ринку, за ним слідує — розгалужена інфраструктура та ринок як випробувальний полігон для вимірювання конкурентоспроможності нових продуктів і послуг.

 

Міністр закордонних справ презентувала IT-галузь, розповіла про зростання сектору останніми роками та про уповільнення зростання через війну, нагадала про e-residency in Ukraine, зауважила, що плани щодо зростання частки галузі у ВВП до 10% та розповіла про плани України увійти до ТОП-5 країн IT- стартапів.

 

Дякуємо Одеській ОДА, департаменту інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності за запрошення!

Також дивись
Тренінг з “Комунікації”

Активні учасники отримали подарунки від Люксофт, а також кожен отримав крутий електронний серифікат по завершенню.

“Оновлена інформатика — ІТ‑студії” в рамках програми EU4Digital Ukraine

Odesa IT Family разом з фахівцями наших компаній-учасниць активно бере участь у проєкті Міністерства цифрової трансформації України та Міністерства освіти і науки України “Оновлена інформатика — ІТ‑студії” в рамках програми EU4Digital Ukraine.

Зустріч з міністром цифрової трансформації України

Ми в Odesa IT Family віримо в синергію, переконані що разом ми сильніші та ефективніші, саме тому важливо підтримувати постіний діалог бізнесу з владою.

“IT Starts” Особистий бренд

Вікторія Захарова — HRD Nayax/ Кар’єрний консультант в ІТ, досвідчений професіонал у сфері людських ресурсів, ділиться своєю експертизою, нагромадженою протягом 13 років роботи з людьми.

Підписка на новини від спільноти