Українську версію PMBOK Guide виклали у вільний доступ

PMBoK – це настільна книга менеджерів проєктів в усьому світі. Її взяли за основу при розробці міжнародного стандарту ISO 21500 й Американського національного стандарту ANSI/PMI 99-001-2008. Це найбільш популярне та розповсюджене зібрання знань з управління проєктами, що використовується у понад 200 країнах. Крім того, PMBoK є базою для найбільш поширеної сертифікації проєктних менеджерів PMP (англ. Project Management Professional). 

Написання стандарту PMBOK 7 відбувалось за участі 100 волонтерів-експертів з усього світу, серед яких був і Роман Резніков, VP Delivery в Intellias та президент Інституту проєктного менеджменту в Україні (PMI Ukraine Chapter). Виплату роялті за право на переклад PMBOK 7 українською мовою взяли на себе також волонтери – Анатолій Савін та Тимур Цатуров. Безпосередньо переклад книги українською мовою відбувся за спонсорства компанії Intellias. Роботи розпочались у 2021 році із залученням волонтерів та експертів громадської PMI Ukraine Chapter і Міжнародної служби перекладів «Філін». 

Поява україномовного перекладу відкриває доступ українським проєктним менеджерам, студентам та початківцям до найкращих світових знань та практик проєктного менеджменту. 

Cьома версія книги відрізняється від попередніх тим, що в її основу лягли не процеси, а принципи управління проєктами. Це кардинально змінило структуру книги та підхід до проєктного менеджменту загалом. Книга доступна англійською, арабською, французькою, італійською, корейською, португальською, російською, іспанською, китайською, а відтепер і українська мовою.

Також дивись
MATCHMAKING FOR EU-UKRAINE TECH CLUSTERS: DEVELOPING STRATEGIC PARTNERSHIPS

На третій день під час масштабної конференції IT-арена були організовані безліч мітапів, де учасники мали змогу долучитись до того, що їх цікавить і хвилює найбільше.

Відбулася Х міжнародна науково-практична конференція “Інформатика. Культура. Техніка”

26 вересня в Інституті комп’ютерних систем Одеської політехніки відбулася Х міжнародна науково-практична конференція “Інформатика. Культура. Техніка”, присвячена 60-річному ювілею інституту. Подію організовано за підтримки Odesa IT Family, і вона стала справжнім святом науки та техніки.

Відбувся вебінар «CRS: обмін інформацією, як Україна може дізнатися про рахунки за кордоном? Чи потрібно декларувати рахунки?»

Що таке CRS обмін? Як Україна може дізнатися про рахунки за кордоном?
Обговорювали на вебінарі з Євгеном Сарафановим, CEO and founder LOCMAN ICS!

Відбулася дев’ята конференція IT WAVE

Минулої п’ятниці ми зустрілися на 9-й конференції IT WAVE, де наші чудові спікери ділилися цінним досвідом щодо різних аспектів комунікації.

Підписка на новини від спільноти