Відбувся День відкритих дверей в МГУ

Зустрісились з майбутніми айтівцями 👨‍💻!

На Факультеті кібербезпеки, програмної інженерії та компʼютерних наук в МГУ відбувся День відкритих дверей! Проджект менеджер з освітніх проєктів Odesa IT Family Юрченко Інна долучилась до заходу, де разом з деканом факультету Іриною Стрелковською та стейкхолдерами факультету та іншими гостями розповіла майбутнім студентам про перспективи працевлаштування та переваги вибору кожної спеціальності. Студенти та їхні батьки були ознайомлені зі спеціальностями та освітніми програмами, перевагами навчання та можливостями для студентів.

Певні, що зовсім скоро в університеті з’являться нові перспективні таланти в технологічній сфері!

Також дивись
Відбувся масштабний День донора

21 червня відбувся масштабний День донора, організований компаніями Odesa IT Family та Intellias у співпраці з Одеською обласною станцією переливання крові. Подія зібрала представників багатьох компаній, які активно підтримують соціальні проєкти та долучилися до цієї благородної справи.

Відбувся круглий стіл з представниками ОВА

17 червня відбувся круглий стіл з представниками ОВА. Керівництво напрямку цифровізації а саме заступник голови Одеської обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Сергій Кропива проявив ініціативу і запросив спільноту на круглий стіл оффлайн.

Особливості оновлення військово-облікових даних. Правові аспекти для громадян та підприємств

“Особливості оновлення військово-облікових даних. Правові аспекти для громадян та підприємств” — тема, яка викликає багато інтересу, адже є надзвичайно актуальною.
Саме тому разом з нашими партнерами, компанією DT Partners, ми провели юридичний вебінар. Консультувала і ділилась останніми апдейтами Ірина Гаврилюк, адвокат DT Partners.

Концепція MVP-продукту в студентських розробках

Мінімально життєздатні продукти (MVP) — це не продукти з обмеженою функціональністю, а “стратегія, яка використовується для швидкого та кількісного дослідження ринку для конкретного продукту чи функції
продукту”.
Про світ MVP в розробках студентських проєктів розповідав Віктор Яценко, HRD, продакт, прожект на лекції в рамках проєкту “IT Starts”.

Підписка на новини від спільноти