Відбувся Odesa Cloud Native #33: Grafana stack

Відбувся Odesa Cloud Native #33: Grafana stack, до якого доєдналась Odesa IT Family. Це була лише перша зустріч, на наступній зустрінемось у вересні, тож радимо слідкувати за новинами. Анонс вже скоро.

Єгор Лопатін, Lead SRE в LSP (Language Service Provider) в компанії Languagewire, поділився своїм досвідом щодо стеку Grafana та розглянув найбільш популярні випадки використання для спостереження за хмарною інфраструктурою.

Пару цікавих тез від спікера:
🔹Культура Observability вимагає від інженерів працювати з дуже широким набором платформ і програм, що може бути дуже виснажливою і дорогою частиною SRE.
🔹Моніторинг як частинa культури observability залишається критичною частиною роботи SRE, але не єдиною. Інженери мають піклуватись про такі розділи Observability як тестування наваження, бізнес логіки від лиця користувача, безпеки застосунку тощо.
🔹Grafana cloud є яскравим прикладом якісного “швейцарського ножа” для вирішення майже всіх задач observability.

Дякуємо Cloud Native Computing Foundation за корисну подію, Єгору за цікаву інформацію, а нашій компанії-учасниці Provectus за подарунок!

Також дивись
Відбувся масштабний День донора

21 червня відбувся масштабний День донора, організований компаніями Odesa IT Family та Intellias у співпраці з Одеською обласною станцією переливання крові. Подія зібрала представників багатьох компаній, які активно підтримують соціальні проєкти та долучилися до цієї благородної справи.

Відбувся круглий стіл з представниками ОВА

17 червня відбувся круглий стіл з представниками ОВА. Керівництво напрямку цифровізації а саме заступник голови Одеської обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Сергій Кропива проявив ініціативу і запросив спільноту на круглий стіл оффлайн.

Відбувся День відкритих дверей в МГУ

На Факультеті кібербезпеки, програмної інженерії та компʼютерних наук в МГУ відбувся День відкритих дверей!

Особливості оновлення військово-облікових даних. Правові аспекти для громадян та підприємств

“Особливості оновлення військово-облікових даних. Правові аспекти для громадян та підприємств” — тема, яка викликає багато інтересу, адже є надзвичайно актуальною.
Саме тому разом з нашими партнерами, компанією DT Partners, ми провели юридичний вебінар. Консультувала і ділилась останніми апдейтами Ірина Гаврилюк, адвокат DT Partners.

Підписка на новини від спільноти