Відбувся Odesa Cloud Native #33: Grafana stack

Відбувся Odesa Cloud Native #33: Grafana stack, до якого доєдналась Odesa IT Family. Це була лише перша зустріч, на наступній зустрінемось у вересні, тож радимо слідкувати за новинами. Анонс вже скоро.

Єгор Лопатін, Lead SRE в LSP (Language Service Provider) в компанії Languagewire, поділився своїм досвідом щодо стеку Grafana та розглянув найбільш популярні випадки використання для спостереження за хмарною інфраструктурою.

Пару цікавих тез від спікера:
🔹Культура Observability вимагає від інженерів працювати з дуже широким набором платформ і програм, що може бути дуже виснажливою і дорогою частиною SRE.
🔹Моніторинг як частинa культури observability залишається критичною частиною роботи SRE, але не єдиною. Інженери мають піклуватись про такі розділи Observability як тестування наваження, бізнес логіки від лиця користувача, безпеки застосунку тощо.
🔹Grafana cloud є яскравим прикладом якісного “швейцарського ножа” для вирішення майже всіх задач observability.

Дякуємо Cloud Native Computing Foundation за корисну подію, Єгору за цікаву інформацію, а нашій компанії-учасниці Provectus за подарунок!

Також дивись
Диоптриметр механічний NJC-4 для міської дитячої поліклініки №2

Раді вам повідомити, що Odesa IT Family закупила і передала диоптриметр механічний NJC-4 для міської дитячої поліклініки №2.

English speaking club від Odesa IT Family

Цього року ми запустили новий проєкт для студентів, адже без якійсної англійської в IT дуже важко.

Освітні проєкти від Odesa IT Family

В квітні минулого року Odesa IT Family розпочала курс профорієнтаційних лекцій для старшокласників та студентів інституту ім.Мечникова, який би допоміг їм більше і детальніше дізнатись про усі професії в IT. В жовтні проєкт масштабувався, до нас доєднались і інші університети, а в рамках нього ми тепер не тільки надаємо лекції і проводимо English Speaking Club та організовуємо науково-технологічні конференції.

Подкасти про IT та інші технології

Чекали другу частину подкастів про IT та інші технології? Ловіть!
Обирайте, що ближче до душі.

Підписка на новини від спільноти