Відбувся Odesa Cloud Native #33: Grafana stack

Відбувся Odesa Cloud Native #33: Grafana stack, до якого доєдналась Odesa IT Family. Це була лише перша зустріч, на наступній зустрінемось у вересні, тож радимо слідкувати за новинами. Анонс вже скоро.

Єгор Лопатін, Lead SRE в LSP (Language Service Provider) в компанії Languagewire, поділився своїм досвідом щодо стеку Grafana та розглянув найбільш популярні випадки використання для спостереження за хмарною інфраструктурою.

Пару цікавих тез від спікера:
🔹Культура Observability вимагає від інженерів працювати з дуже широким набором платформ і програм, що може бути дуже виснажливою і дорогою частиною SRE.
🔹Моніторинг як частинa культури observability залишається критичною частиною роботи SRE, але не єдиною. Інженери мають піклуватись про такі розділи Observability як тестування наваження, бізнес логіки від лиця користувача, безпеки застосунку тощо.
🔹Grafana cloud є яскравим прикладом якісного “швейцарського ножа” для вирішення майже всіх задач observability.

Дякуємо Cloud Native Computing Foundation за корисну подію, Єгору за цікаву інформацію, а нашій компанії-учасниці Provectus за подарунок!

Також дивись
Ukrainian Startup Conference від U-Nation

Odesa IT Family стала партнерами Ukrainian Startup Conference від U-Nation для популяризації стартапів та інновацій в Україні.

Візія людського капіталу для ІТ-галузі

Світ не стоїть на місці і це варто усвідомлювати. Kharkiv IT Cluster ініціював фасилітаційну сесію з ключовими стейкхолдерами в ІТ-освіті щодо візії людського капіталу для ІТ-галузі. Odesa IT Family мала честь бути дотичною до такого значущого для галузі заходу.

Завершився кібертурнір AIR CUP 2023

Яскраві 2 дні, чудові емоції разом з 12 командами на кібертурнірі AIRCup.

“Пропозиції громадських організацій до Стратегії відновлення та розвитку Одеської області”

Odesa IT Family взяла участь у заході “Пропозиції громадських організацій до Стратегії відновлення та розвитку Одеської області”.

Підписка на новини від спільноти