Відбувся U-Nation Startup & Innovation Conference

Відбувся U-Nation Startup & Innovation Conference! 
Говорили багато про інновації у відродженні України та розвиток IT!

Представники компаній-учасниць Odesa IT Family — модератор Irina Diatlenko (Regional Department Manager, Luxoft Ukraine), Maxim Bastion (Сhief coordinator talent management program at DataArt/Chairman of the bord at Odesa IT-family), Олександр Васильков (Delivery Director at Intellias), Андрій Колодницькій (Staff Engineer at Capgemini Engineering) та Михайло Лобачев (Директор Інституту Штучного Інтелекту та Робототехніки, “Одеська Політехніка”) — взяли участь у панельній дискусії та розповіли про актуальні вектори розвитку у найближчі 10 років.

Звісно, тема номер 1 сьогодення — штучний інтелект! Розвиток технологій, який може змінити різні сфери нашого життя, від медицини та транспорту до освіти та промисловості. Проте на шляху до досягнення таких можливостей стоять певні складнощі: етичні питання, соціальні наслідки тощо.

Експерти поділились своїми думками та досвідом з приводу того:
🔹 Які компанії і які професії вже можуть застосовувати ШІ для підвищення ефективності роботи співробітників?
🔹Чи може штучний інтелект замінити програміста чи якусь людину якоїсь іншої професії?
🔹Найбільш перспективні напрями використання штучного інтелекту для стартапів?
🔹Як зміняться підходи до навчання із розвитком ШІ в неформальній та дуальній освіті?
🔹 Як впливає ШІ на розвиток кібербезпеки? Чи несе він більше загрози чи навпаки допомагає виявляти патерни взлому?
🔹Одне із самих відомих застережень — ШІ замінить робочі місця. Чи є професії, яким варто переживати?

Дякуємо усім учасникам за експертизу та цікаві ідеї! Дякуємо організатору Яну, ми отримали задоволення і багато корисних думок для обмірковування!

Також дивись
Odesa IT Family закупила і передала медикаменти військовим

Odesa IT Family закупила і передала медикаменти військовим на 15 тис грн.

Рецензія на освітню програму університету

Андрій Сильчук, який з недавніх пір обіймає посаду віце-президента з питань освіти в Odesa IT Family, а також є Head of R&D Center & Delivery Director в компаній DataArt, отримав запит від кафедри “Технічної кібернетики й інформаційних технологій ім. професора Р.В. Меркта” ОНМУ з приводу надання рецензії на дві освітні програми, які підготував університет.

Фінал Хакатону Fresh Air 2024

19 квітня в нас відбулась дуже важлива подія — фінал хакатону Fresh Air, який ми організували разом з Інститутом штучного інтелекту та робототехніки Одеської політехніки за підтримки генерального партнера Akkerman Solutions!

“Штучний Інтелект у бізнесі на прикладі LLM (Large Language Model)”

“Штучний Інтелект у бізнесі на прикладі LLM (Large Language Model)” — нові теми, які усвоювали студенти в рамках проєкту IT Starts. А занурював їх у світ LLM Anton Liutov, Senior ML Engineer в DataArt, який має більше 6 років досвіду в Data Science та більше 5 проєктів з LLM.

Підписка на новини від спільноти