Завершився кібертурнір AIR CUP 2023

Яскраві 2 дні, чудові емоції разом з 12 командами на кібертурнірі AIRCup!

Вітаємо команди-переможців! Всі старались і докладали зусиль, але найкраще свої навички цього разу продемонстрували:

1 місце — LouisVuitton
2 місце — Dra1S+4
3 місце — powpow

Ми вдячні Інституту Штучного Інтелекту та Робототехніки “Одеської Політехніки” за проведення такого заходу для молоді, за можливість розвиватись і покращувати свої скіли!
А також щиро дякуємо нашим компаніям-учасницям за надані подарунки, за те, що завжди підтримують такі заходи, які розвивають молодіжний потенціал нашого регіону: Capgemini Engineering, DataArt , Provectus

Попереду багато цікавих подій від Odesa IT Family та за нашої підтримки, слідкуйте за новинами!

Також дивись
Концепція MVP-продукту в студентських розробках

Мінімально життєздатні продукти (MVP) — це не продукти з обмеженою функціональністю, а “стратегія, яка використовується для швидкого та кількісного дослідження ринку для конкретного продукту чи функції
продукту”.
Про світ MVP в розробках студентських проєктів розповідав Віктор Яценко, HRD, продакт, прожект на лекції в рамках проєкту “IT Starts”.

Сталий розвиток і цифрові інновації: сьогодення та майбутнє

17 травня Odesa IT Family доєдналась до конференції “Сталий розвиток і цифрові інновації: сьогодення та майбутнє” від Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку!

Відбулася IT Wave One-Day Business Conference

Минулого тижня відбулася наша знакова подія — IT Wave One-Day Business Conference, яка зібрала понад 80 учасників та численних онлайн-слухачів з усіх куточків України та не тільки завдяки стрім-трансляції! Ця конференція стала справжньою хвилею інновацій, знань та натхнення для HR-ів та рекрутерів.

IT Wave One-Day Business Conference

IT Wave One-Day Business Conference вже в цю п’ятницю!
Запрошуємо всіх, хто в Одесі зустрітись з нами офлайн для “живого” обміну досвідом, але всі бажаючі також можуть долучитись онлайн!

Підписка на новини від спільноти