Завершився кібертурнір AIR CUP 2023

Яскраві 2 дні, чудові емоції разом з 12 командами на кібертурнірі AIRCup!

Вітаємо команди-переможців! Всі старались і докладали зусиль, але найкраще свої навички цього разу продемонстрували:

1 місце — LouisVuitton
2 місце — Dra1S+4
3 місце — powpow

Ми вдячні Інституту Штучного Інтелекту та Робототехніки “Одеської Політехніки” за проведення такого заходу для молоді, за можливість розвиватись і покращувати свої скіли!
А також щиро дякуємо нашим компаніям-учасницям за надані подарунки, за те, що завжди підтримують такі заходи, які розвивають молодіжний потенціал нашого регіону: Capgemini Engineering, DataArt , Provectus

Попереду багато цікавих подій від Odesa IT Family та за нашої підтримки, слідкуйте за новинами!

Також дивись
Ukrainian Startup Conference від U-Nation

Odesa IT Family стала партнерами Ukrainian Startup Conference від U-Nation для популяризації стартапів та інновацій в Україні.

Відбувся Odesa Cloud Native #33: Grafana stack

Відбувся Odesa Cloud Native #33: Grafana stack, до якого доєдналась Odesa IT Family. Це була лише перша зустріч, на наступній зустрінемось у вересні, тож радимо слідкувати за новинами. Анонс вже скоро.

Візія людського капіталу для ІТ-галузі

Світ не стоїть на місці і це варто усвідомлювати. Kharkiv IT Cluster ініціював фасилітаційну сесію з ключовими стейкхолдерами в ІТ-освіті щодо візії людського капіталу для ІТ-галузі. Odesa IT Family мала честь бути дотичною до такого значущого для галузі заходу.

“Пропозиції громадських організацій до Стратегії відновлення та розвитку Одеської області”

Odesa IT Family взяла участь у заході “Пропозиції громадських організацій до Стратегії відновлення та розвитку Одеської області”.

Підписка на новини від спільноти