U-Nation

Чимало івентів минулого року ми провели разом з U-Nation — нашими партнерами, а скільки ще попереду. Розказуємо більше про цілі і проєкти, якими опікується організація.

Фокус U-Nation — це створення інноваційної екосистеми в Одеському регіоні, розвиток стартапів та технологій, залучення міжнародної бізнес та інвест-спільноти до економічного відновлення України. Команда проводить конференції та форуми в Україні та по Світу, об’єднують партнерів та однодумців та разом втілюють проєкти, маючу спільну мету.

У 2023 році провели:
3 конференції з презентацією проєктів у Європейських столицях: Берлін, Амстердам та Париж з залученням інвестиційних фондів, корпорацій та навіть Міністерств.
8 великих заходів в Одесі, міжнародні конференції з розвитку Інновацій та Стартапів, Відновлення Економіки, Жіночий лідерський форум, нетворкінг, мітапи та фестиваль крафтового Вина та Сиру.
зустріли в Одесі делегації з Німеччини, Нідерландів, США, Франції, Канади, Ірландії та інші, що вже стали партнерами та друзями.
У 2024 році планується набагато більше!

Радіємо співпраці і очікуємо багато цікавих, а головне суспільно корисних івентів, проведених разом!

Також дивись
DT Partners

Маємо честь представити нового учасника нашої дружної сім’ї — компанію DT Partners. Щиро вітаємо її у рядах Odesa IT Family.

Агенція регіонального розвитку Одеської області

Агенція регіонального розвитку Одеської області — наші партнери та колеги — мають безліч цікавих і корисних проєктів, і ми б хотіли познайомити вас ближче з роботою цієї команди фахівців.

IT2SchooL

Знайомство зі світом IT можна починати з раннього віку. Думаєте це неможливо? Спільнота волонтерів IT-фахівців Одеси IT2SchooL готові вас переконати!

Atom Space

Atom Space — некомерційний освітній tech-простір для молоді від 16 до 20 років у Одесі.

Підписка на новини від спільноти