Akkerman

Akkerman – це послуги у сфері інжинірингу та програмного забезпечення з України данської якості.

Наша команда висококваліфікованих інженерів-проектувальників, електромеханіків та розробників програмного забезпечення має багаторічний досвід у всіх аспектах надання інженерних послуг.

Akkerman – це найкращі експерти, мова йде про високу якість, надійні та фінансово оптимальні інженерні рішення. Звісно, Akkerman – це компанія, котра повністю відповідає стандарту ISO 9001 у сфері інжинірингу, розробки програмного забезпечення та бухгалтерських послуг.

Akkerma Solutions LLC – перша компанія в Україні, котра отримала сертифікацію згідно з UN 17 SDG.

Також дивись
DataArt

DataArt — міжнародна компанія розробник програмного забезпечення, що спеціалізується на Solution Design, UI / UX, Cloud, Block Chain, Data BI and Analytics, DevOps, IoT, Agile Software Development, Security, Quality and Performance engineering та ін.

Luxoft

Luxoft, a DXC Technology Company — глобальна компанія, що надає послуги з формування цифрової стратегії і розробки програмного забезпечення з клієнтською базою по всьому світу.

Capgemini Engineering

Під брендом Capgemini Engineering у 2021 році продовжила працювати та активно розвиватися компанія Lohika.

AB Soft

AB Soft — це компанія професіоналів у сфері розробки програмного забезпечення, яка розпочала роботу в Одесі у 2000 році. Серед клієнтів AB Soft — американський провайдер №1 у сфері сучасних телекомунікаційних послуг.

Підписка на новини від спільноти