Amdaris

Заснована в 2009 році у Великобританії, ми є міжнародною компанією з більш ніж 12 -річним досвідом роботи в галузі інформаційних технологій. Ми швидко зростаємо з більш ніж 300 талановитими співробітниками, які надають видатні, індивідуальні послуги з розробки програмного забезпечення та безперебійну цілодобову підтримку для наших міжнародних клієнтів.

Ми всі з’єднуємо потрібних людей із правильним завданням, об’єднуємо найкращі практики та творчі підходи для створення надзвичайних речей. Ми – найкращі вирішувачі проблем, і наші виняткові люди та процеси щоразу піднімають програмне забезпечення на новий рівень. Для нас досконалість – це не просто вчинок, це спосіб життя.

Також дивись
DataArt

DataArt — міжнародна компанія розробник програмного забезпечення, що спеціалізується на Solution Design, UI / UX, Cloud, Block Chain, Data BI and Analytics, DevOps, IoT, Agile Software Development, Security, Quality and Performance engineering та ін.

Luxoft

Luxoft, a DXC Technology Company — глобальна компанія, що надає послуги з формування цифрової стратегії і розробки програмного забезпечення з клієнтською базою по всьому світу.

Capgemini Engineering

Під брендом Capgemini Engineering у 2021 році продовжила працювати та активно розвиватися компанія Lohika.

AB Soft

AB Soft — це компанія професіоналів у сфері розробки програмного забезпечення, яка розпочала роботу в Одесі у 2000 році. Серед клієнтів AB Soft — американський провайдер №1 у сфері сучасних телекомунікаційних послуг.

Підписка на новини від спільноти