Apostera

Apostera – українська продуктова компанія з головним офісом в Мюнхені.

Напрямком діяльності компанії є розробка систем Augmented/Mixedreality для автомобільного ринку всього світу. Завдяки цим системам компанія повністю змінює застарілий досвід керування автомобілем, та наближає всіх водіїв до ери автономного керування.

У компанії працює близько 150 чоловік. У компанії є офіси розробки в Києві та Одесі, представництва в Детройті і Сан-Франциско, а також Шанхаї і Сеулі. Основний штат компанії дислокується в Україні.

Також дивись
DataArt

DataArt — міжнародна компанія розробник програмного забезпечення, що спеціалізується на Solution Design, UI / UX, Cloud, Block Chain, Data BI and Analytics, DevOps, IoT, Agile Software Development, Security, Quality and Performance engineering та ін.

Luxoft

Luxoft, a DXC Technology Company — глобальна компанія, що надає послуги з формування цифрової стратегії і розробки програмного забезпечення з клієнтською базою по всьому світу.

Capgemini Engineering

Під брендом Capgemini Engineering у 2021 році продовжила працювати та активно розвиватися компанія Lohika.

AB Soft

AB Soft — це компанія професіоналів у сфері розробки програмного забезпечення, яка розпочала роботу в Одесі у 2000 році. Серед клієнтів AB Soft — американський провайдер №1 у сфері сучасних телекомунікаційних послуг.

Підписка на новини від спільноти