Attract Group

Attract Group – це команда професійних веб- та мобільних розробників. Ми допомагаємо стартапам швидше з’являтися, а відомим компаніям — плавно переходити на цифрові технології.

Наш офіс розробки знаходиться в Україні зі штаб-квартирою в Нідерландах (Амстердам) та США (Лас-Вегас).

Компанія Attract Group успішно працює на ринку з 2011 року та довела свою експертизу. Наша команда складається з висококваліфікованих спеціалістів у всіх галузях, а саме: веб-розробка, веб-дизайн, архітектура проєктів, розробка додатків та ІТ-бізнес-консалтинг.

Також дивись
DataArt

DataArt — міжнародна компанія розробник програмного забезпечення, що спеціалізується на Solution Design, UI / UX, Cloud, Block Chain, Data BI and Analytics, DevOps, IoT, Agile Software Development, Security, Quality and Performance engineering та ін.

Luxoft

Luxoft, a DXC Technology Company — глобальна компанія, що надає послуги з формування цифрової стратегії і розробки програмного забезпечення з клієнтською базою по всьому світу.

Capgemini Engineering

Під брендом Capgemini Engineering у 2021 році продовжила працювати та активно розвиватися компанія Lohika.

AB Soft

AB Soft — це компанія професіоналів у сфері розробки програмного забезпечення, яка розпочала роботу в Одесі у 2000 році. Серед клієнтів AB Soft — американський провайдер №1 у сфері сучасних телекомунікаційних послуг.

Підписка на новини від спільноти