Augmented Pixels

Augmented Pixels — лідер у розробці технологій точної геолокації, навігації у доповненій реальності та краудсорсингу 3D мап.

Запатентовані технології компанії:

  • Mono/stereo SLAM SDK з sensor fusion (заміна AR Kit / AR Core)
  • Navigation SDK (краудсорсинг 3D мап, хмарна локалізація та інше)

Продукти компанії:

  • CorpMap.AI. В2В продукт для управління нерухомістю та оптимізації внутрішньої логістики приміщень, який акумулює в собі унікальні SLAM SDK таd Navigation SDK для вирішення бізнес задач.
  • GlobalMap.AI. B2C продукт для краудсорсингу 3D мап, розроблений для створення цифрових двійників будівель, міст та усієї планети Земля з мінімальними витратами завдяки залученню до мапінгу усіх бажаючих в обмін на гроші або утилітарні токени.
Також дивись
DataArt

DataArt — міжнародна компанія розробник програмного забезпечення, що спеціалізується на Solution Design, UI / UX, Cloud, Block Chain, Data BI and Analytics, DevOps, IoT, Agile Software Development, Security, Quality and Performance engineering та ін.

Luxoft

Luxoft, a DXC Technology Company — глобальна компанія, що надає послуги з формування цифрової стратегії і розробки програмного забезпечення з клієнтською базою по всьому світу.

Capgemini Engineering

Під брендом Capgemini Engineering у 2021 році продовжила працювати та активно розвиватися компанія Lohika.

AB Soft

AB Soft — це компанія професіоналів у сфері розробки програмного забезпечення, яка розпочала роботу в Одесі у 2000 році. Серед клієнтів AB Soft — американський провайдер №1 у сфері сучасних телекомунікаційних послуг.

Підписка на новини від спільноти