Beetroot

Beetroot — затишна шведсько-українська IT-компанія. 570+ спеціалістів у 8 містах України та Швеції – займаються розробкою під ключ, будують виділені команди для клієнтів з різних куточків світу.

Зараз Beetroot — у рейтингу 10-ти найкращих IT-компаній України, а до 2030-го — компанія з найбільш позитивним впливом в Україні. Принаймні, роблять все, аби такою стати: розвивають IT у малих та середніх містах, ростят технічні спільноти, популяризують темументального здоров’я на роботі, допомагають різним соціальним та екологічним ініціативам.

Одним словом, Beetroot — це значно більше, ніж просторозробка. Це люди, захоплені своєю справою.

Також дивись
DataArt

DataArt — міжнародна компанія розробник програмного забезпечення, що спеціалізується на Solution Design, UI / UX, Cloud, Block Chain, Data BI and Analytics, DevOps, IoT, Agile Software Development, Security, Quality and Performance engineering та ін.

Luxoft

Luxoft, a DXC Technology Company — глобальна компанія, що надає послуги з формування цифрової стратегії і розробки програмного забезпечення з клієнтською базою по всьому світу.

Capgemini Engineering

Під брендом Capgemini Engineering у 2021 році продовжила працювати та активно розвиватися компанія Lohika.

AB Soft

AB Soft — це компанія професіоналів у сфері розробки програмного забезпечення, яка розпочала роботу в Одесі у 2000 році. Серед клієнтів AB Soft — американський провайдер №1 у сфері сучасних телекомунікаційних послуг.

Підписка на новини від спільноти