BramblingTech

BramblingTech — це міжнародна компанія з розробки програмного забезпечення з офісами в Таллінні (Естонія), та в Одесі (Україна). Фірма надає послуги з повного циклу розробки програмного забезпечення “під ключ”.

За останні 3 роки BramblingTech створила понад 50 проєктів у секторах електронної комерції, реклами та маркетингу, а також освіти.

Що BramblingTech пропонує для стартапів, малого та середнього бізнесу:

• Допомогу у перевірці бізнес-ідеї

• Консультацію на основі власного досвіду щодо найкращих технологій для унікального бізнес-кейсу й шляхів оптимізації вартості проєкту та своєчасного завершення

• Розробку, будування та масштабування рішення

• Вдосконалення продукту, що існує за допомогою аудиту UX та SEO, ребрендингу, редизайну

• Надання розробників на базі аутстафінгу.

Також дивись
DataArt

DataArt — міжнародна компанія розробник програмного забезпечення, що спеціалізується на Solution Design, UI / UX, Cloud, Block Chain, Data BI and Analytics, DevOps, IoT, Agile Software Development, Security, Quality and Performance engineering та ін.

Luxoft

Luxoft, a DXC Technology Company — глобальна компанія, що надає послуги з формування цифрової стратегії і розробки програмного забезпечення з клієнтською базою по всьому світу.

Capgemini Engineering

Під брендом Capgemini Engineering у 2021 році продовжила працювати та активно розвиватися компанія Lohika.

AB Soft

AB Soft — це компанія професіоналів у сфері розробки програмного забезпечення, яка розпочала роботу в Одесі у 2000 році. Серед клієнтів AB Soft — американський провайдер №1 у сфері сучасних телекомунікаційних послуг.

Підписка на новини від спільноти