Ciklum

Ciklum – міжнародна компанія по розробці програмного забезпечення і IТ-аутсорсингу, заснована в Києві, Україна, в 2002 році. Штаб-квартира компанії знаходиться в Лондоні, Великобританія. Компанія має центри розробки програмного забезпечення і філії у Великобританії, США, Об’єднаних Арабських Еміратах, Іспанії, Швейцарії, Данії, Ізраїлі, Польщі, Україні, Білорусі і Пакистані. Міжнародний масштаб діяльності Ciklum дозволяє клієнтам отримати стратегічний доступ до великої кількості ІТ-ресурсів з різними навичками і ринками.

У вас є команда розробників, і ви хочете розширити її за рахунок нішевих кваліфікованих ресурсів?

Будьте упевнені, що у нас є ті, хто вам потрібний. Наші центри розробки в Україні, Білорусі і Пакистані стали будинком для 200+ команд, працюючих для клієнтів в 31 країні.

Ми є глобальною компанією і вважаємо, що наявність талановитих співробітників Ciklum з різним досвідом, культурою і походженням допомагає нам впроваджувати інновації і створювати кращі продукти для наших глобальних клієнтів. Ми працюємо над створенням культури, в якій КОЖЕН може бути самим собою.

Також дивись
DataArt

DataArt — міжнародна компанія розробник програмного забезпечення, що спеціалізується на Solution Design, UI / UX, Cloud, Block Chain, Data BI and Analytics, DevOps, IoT, Agile Software Development, Security, Quality and Performance engineering та ін.

Luxoft

Luxoft, a DXC Technology Company — глобальна компанія, що надає послуги з формування цифрової стратегії і розробки програмного забезпечення з клієнтською базою по всьому світу.

Capgemini Engineering

Під брендом Capgemini Engineering у 2021 році продовжила працювати та активно розвиватися компанія Lohika.

AB Soft

AB Soft — це компанія професіоналів у сфері розробки програмного забезпечення, яка розпочала роботу в Одесі у 2000 році. Серед клієнтів AB Soft — американський провайдер №1 у сфері сучасних телекомунікаційних послуг.

Підписка на новини від спільноти