Digitally Inspired

Digitally Inspired (DI) Ltd — це британська компанія, що надає послуги технологічного консалтингу і розробки програмних продуктів, з офісами в Україні та Польщі і командою більше ніж 250 інженерів.

Ми спеціалізуємось на створенні масштабуючих високо пропускних технологічних рішень з використанням сучасних IT-технологій. Поєднуючи продуктову інженерну культуру і власні підходи до ведення проєктів, ми допомагаємо бізнесу в сферах роздрібної торгівлі, авіації, освіти та охорони здоров’я успішно масштабуватися, тим самим сприяючи цифровій трансформації та створюючи продукти, які після релізу отримують чимало нагород.

Ми впевнені: наші люди – це рушійна сила нашого успіху. Саме тому ми зосереджуємось на професійному рості найсильніших технічних та доменних експертів галузі. Інтегруючи індивідуальні менторські програми і servant leadership підхід, ми допомагаємо нашим фахівцям розвивати свої навички, таланти та мотивацію. А вони, в свою чергу, сприяють досягненню найвищих результатів для клієнтів будь-якого рівня.

Також дивись
DataArt

DataArt — міжнародна компанія розробник програмного забезпечення, що спеціалізується на Solution Design, UI / UX, Cloud, Block Chain, Data BI and Analytics, DevOps, IoT, Agile Software Development, Security, Quality and Performance engineering та ін.

Luxoft

Luxoft, a DXC Technology Company — глобальна компанія, що надає послуги з формування цифрової стратегії і розробки програмного забезпечення з клієнтською базою по всьому світу.

Capgemini Engineering

Під брендом Capgemini Engineering у 2021 році продовжила працювати та активно розвиватися компанія Lohika.

AB Soft

AB Soft — це компанія професіоналів у сфері розробки програмного забезпечення, яка розпочала роботу в Одесі у 2000 році. Серед клієнтів AB Soft — американський провайдер №1 у сфері сучасних телекомунікаційних послуг.

Підписка на новини від спільноти