dSTAR Lab

dSTAR Lab розробляє екосистему, необхідну для створення цифрової кругової економіки, заснованої на інтелектуальному спілкуванні, де кожен (люди, розумні пристрої та послуги) може обмінюватися інформацією та цінностями, а також може пропонувати свої послуги чи товари на децентралізованому цифровому ринку.

Світ потребує комунікаційної платформи нового покоління, що забезпечує новий баланс між глобалізацією та локалізацією (щоб бути на зв’язку, але зберігати конфіденційність на рівні організації та на рівні користувача), з можливістю регулюванням, низьким рівнем TCO, та з високою продуктивністю разом з мінімальною затримкою. Люди потребують єдиної платформи, яка об’єднує можливості обміну та споживання контета або цінностей керованим способом, а також обміну даними та цінностями з пристроями чи послугами.

dSTAR Lab – це Ізраїльський стартап, заснований фахівцем у галузі ІТ та складних систем безпеки, який більше 30 років присвятив розробці технологій кібербезпеки та відповідям на виклики у галузі забезпечення кібербезпеки, розробляв кіберрешення для критичної інфраструктури та автономних систем.

Запрошуємо партнерів та однодумців приєднатися до dSTARLab, та будувати Зв’язаний Світ разом!

Також дивись
DataArt

DataArt — міжнародна компанія розробник програмного забезпечення, що спеціалізується на Solution Design, UI / UX, Cloud, Block Chain, Data BI and Analytics, DevOps, IoT, Agile Software Development, Security, Quality and Performance engineering та ін.

Luxoft

Luxoft, a DXC Technology Company — глобальна компанія, що надає послуги з формування цифрової стратегії і розробки програмного забезпечення з клієнтською базою по всьому світу.

Capgemini Engineering

Під брендом Capgemini Engineering у 2021 році продовжила працювати та активно розвиватися компанія Lohika.

AB Soft

AB Soft — це компанія професіоналів у сфері розробки програмного забезпечення, яка розпочала роботу в Одесі у 2000 році. Серед клієнтів AB Soft — американський провайдер №1 у сфері сучасних телекомунікаційних послуг.

Підписка на новини від спільноти