Exadel

Exadel ‒ міжнародна ІТ-компанія, яка більше 20 років розробляє, тестує, консультує та підтримує проєкти своїх клієнтів із різних доменних областей: фінанси, блокчейн, фондові біржі, захист інформації, охорона здоров’я, освіта та ін.

Головний офіс Exadel знаходиться у Уолнат-Крік, Каліфорнія, США. Загалом у компанії працюють 1200+ співробітників з США, Німеччини, Польщі, Литви, Білорусі, Росії, Узбекистану, Грузії та України.

Exadel в Україні представлена у 6 містах: Київ, Львів, Вінниця, Маріуполь, Харків та Одеса. Офіс в Одесі було відкрито у 2018 році. Сьогодні до проєктів Exadel у цьому місті залучено близько 40 спеціалістів рівнів middle, senior та lead. Компанія продовжує розвивати співпрацю з ІТ-спеціалістами з Одеси, надаючи їм можливість долучатися до проєктів світового рівня, не залишаючи рідного міста.

Ключові тех.напрями в Exadel ‒ це Web-розробка (Angular, React, Node.js та ін.), Solution та Software архітектура, DevOps (хмарні технології, On premise, CI/CD, контейнеризація та оркестрація та ін.), Java, .NET, обробка та аналіз даних (Big Data, ML, Data Science, DBE, DWH/BI та ін.), штучний інтелект, мобільна розробка (нативні та гібридні застосунки), ручне та автоматизоване тестування, UI/UX дизайн, в тому числі відеоредагування, а також бізнес-аналіз та технології цифрового маркетингу.

Люди є двигуном успіху Exadel, і вони ж є основною цінністю компанії. Приєднуйся до нас!

Також дивись
DataArt

DataArt — міжнародна компанія розробник програмного забезпечення, що спеціалізується на Solution Design, UI / UX, Cloud, Block Chain, Data BI and Analytics, DevOps, IoT, Agile Software Development, Security, Quality and Performance engineering та ін.

Luxoft

Luxoft, a DXC Technology Company — глобальна компанія, що надає послуги з формування цифрової стратегії і розробки програмного забезпечення з клієнтською базою по всьому світу.

Capgemini Engineering

Під брендом Capgemini Engineering у 2021 році продовжила працювати та активно розвиватися компанія Lohika.

AB Soft

AB Soft — це компанія професіоналів у сфері розробки програмного забезпечення, яка розпочала роботу в Одесі у 2000 році. Серед клієнтів AB Soft — американський провайдер №1 у сфері сучасних телекомунікаційних послуг.

Підписка на новини від спільноти