Grid Dynamics

Grid Dynamics — міжнародний лідер у проєктуванні та впровадженні програм цифрової трансформації для найбільших компаній з фінансового, технологічного та рітейл секторів, що входять у список Fortune 1000.

Компанія заснована у 2006 році та має штаб-квартиру у м. Сан-Рамон у Каліфорнії. Представництва розташовані у США та Східній Європі. Є декілька розробницьких центрів в Україні, зокрема у Києві, Харкові, Львові, Одесі та Дніпрі, де працюють понад 1200 спеціалістів. Серед клієнтів — Google, Apple, Microsoft, Tesla, PayPal та інші технологічні гіганти.

Місія компанії — робити передові технології доступними. Цьому сприяють багаторічний досвід у сфері новітніх технологій, висококласні інженерні таланти, ощадливий підхід у розробці програмного забезпечення, культура зростання та орієнтація на результат.

Grid Dynamics бере активну участь у житті IT-спільноти, долучається до найбільших конференцій, організовує технічні мітапи та вебінари, має потужний навчальний центр GridU, що дозволяє сотням талановитих студентів отримувати поглиблену кваліфікацію і будувати кар’єру в IT-індустрії.

Також дивись
DataArt

DataArt — міжнародна компанія розробник програмного забезпечення, що спеціалізується на Solution Design, UI / UX, Cloud, Block Chain, Data BI and Analytics, DevOps, IoT, Agile Software Development, Security, Quality and Performance engineering та ін.

Luxoft

Luxoft, a DXC Technology Company — глобальна компанія, що надає послуги з формування цифрової стратегії і розробки програмного забезпечення з клієнтською базою по всьому світу.

Capgemini Engineering

Під брендом Capgemini Engineering у 2021 році продовжила працювати та активно розвиватися компанія Lohika.

AB Soft

AB Soft — це компанія професіоналів у сфері розробки програмного забезпечення, яка розпочала роботу в Одесі у 2000 році. Серед клієнтів AB Soft — американський провайдер №1 у сфері сучасних телекомунікаційних послуг.

Підписка на новини від спільноти