Infopulse

Infopulse — одна з провідних IT-компаній в Україні, заснована у 1991 році. Компанія надає IT-сервіси широкого спектру: Digital Innovations, SAP & Microsoft, Cloud & DevOps, IT Security, Software Engineering, Mobile & Web Development та інші. Infopulse має експертизу в банківській і телекомунікаційній сферах, рітейлі та E-сommerce, енергетиці, Hi-Tech технологіях, агросекторі, виробництві та фармацевтиці.

Міжнародна діяльність компанії розпочалася з однієї поїздки до Франції, а зараз Infopulse — партнер з digital-трансформації для клієнтів із понад 30 країн світу.

Серед клієнтів Infopulse провідні світові бренди та компанії: Credit Agricole, Delta Wilmar, ING Bank, Microsoft, OLX Group, OTP Bank, Raiffeisen Bank Aval, SAP, UkrSibbank BNP Paribas Group, VEON, Vodafone, Zeppelin Group, RAGT Semences та багато інших.

У Infopulse є представництва в Німеччині, Болгарії, Польщі, США та Бразилії.

В Україні компанія представлена в Києві, Житомирі, Вінниці, Чернігові, Львові, Харкові та з 2017 року в Одесі.

Олексій Сігов та Андрій Анісімов, President і CEO Infopulse, побудували компанію, де головне — це люди, де особливо цінується порядність та дотримання обіцянок. Infopulse — це дружня спільнота, в якій легко рости, розвиватися та знаходити однодумців.

Також дивись
DataArt

DataArt — міжнародна компанія розробник програмного забезпечення, що спеціалізується на Solution Design, UI / UX, Cloud, Block Chain, Data BI and Analytics, DevOps, IoT, Agile Software Development, Security, Quality and Performance engineering та ін.

Luxoft

Luxoft, a DXC Technology Company — глобальна компанія, що надає послуги з формування цифрової стратегії і розробки програмного забезпечення з клієнтською базою по всьому світу.

Capgemini Engineering

Під брендом Capgemini Engineering у 2021 році продовжила працювати та активно розвиватися компанія Lohika.

AB Soft

AB Soft — це компанія професіоналів у сфері розробки програмного забезпечення, яка розпочала роботу в Одесі у 2000 році. Серед клієнтів AB Soft — американський провайдер №1 у сфері сучасних телекомунікаційних послуг.

Підписка на новини від спільноти